2733
2734
پیش خودش  بدتر شد بعد ترمیم بینی من به معنای واقعی خراب شده

دكترتون دكتر امير سجاديان بُوده ؟ همونكه تو سعادت آباده الان مطبش؟ كاراي پيجش خوبه كه 🤦🏻‍♀️براي ترميم شما كيو مد نظر دارين ؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دكترتون دكتر امير سجاديان بُوده ؟ همونكه تو سعادت آباده الان مطبش؟ كاراي پيجش خوبه كه 🤦🏻‍♀️براي تر ...

اره همون 

شاید الان بعد چند سال بهتر شده باشه اما کلا کاراش امضا داره

من که به شدت ناراضیم اما منو ملاک قرار نده

فعلا که بیخیالم تو کرونا تا ببینم چی میشه

شما چی؟ 

اره همون  شاید الان بعد چند سال بهتر شده باشه اما کلا کاراش امضا داره من که به شدت ناراضیم ام ...

من فعلا براي ترميم سامي و باستاني نژاد رو در نظر دازم كه مطمئن هم نيستم چون براي نوك بيني ميخوام بيشتر .... استرسم زياده🤦🏻‍♀️زينلي رو هم تعريف ميكنن ولي پيج اينستاش همه بعد از باز سدن گچه آدم نميدونه بعد از ورم چطوريه 😑ترميم هم يه دونه بيشتر تو پيجش نيست .... قناعت پيشه هم تعريف ميكنن يادمه همون سالا رفتم مطبش منشيش خيلي خوشم اومد ولي خب نميدونم ترميمي چطور كار ميكنه

2728
دكترتون دكتر امير سجاديان بُوده ؟ همونكه تو سعادت آباده الان مطبش؟ كاراي پيجش خوبه كه 🤦🏻‍♀️براي تر ...

ببین سجادیان تو همون کارای پیجشم ایراد داره اتفاقا کارای قدیمی ترش قشنگ تره تا هرچی تو پیج اش میای بالاتر  

البته به نظرم یه ذره ایراد تو کار همه هست 

نهایتا بینی میشه ۹۰ درصد  

ولی در کل ریسک داره به نظرم نرو پیشش

من فعلا براي ترميم سامي و باستاني نژاد رو در نظر دازم كه مطمئن هم نيستم چون براي نوك بيني ميخوام بيش ...

تو اینستا من هر چی سرچ میکنم ۳تا برای ترمیم میگن 

باستانی تقوی و دربان 

دربان هم شنیدم بیخودی اسمش تو ترمیمی هاست چون خراب زیاد داره همم اینکه خوشم نیومد ازش حس میکنم زیاد لاس میزنه با مریض 

کارای باستانی به نظرم یه ذره فانتزی تر و خوشگل تر از تقوی در میاد 

اما  خیلیا که باهاشون حرف میزدم همشون بعد حلسه مشاوره پیش دوتاشون رفتن پیش تقوی  عمل کردن 

هزینه ام که خدا بده برکت پول یه پراید و از عمل اول تا عمل دوم و ترمیم و حتی ممکنه بشه عمل ۳ ام باید خرج کنی 

تو اینستا من هر چی سرچ میکنم ۳تا برای ترمیم میگن  باستانی تقوی و دربان  دربان هم شنیدم ب ...

واييي از هزينه ها ، منم فعلا لنگ اصليم همينه و خب نگراني رو بيشتر ميكنه چون پول عمل سوم رو كه قطعا ديگه ندازم 🤦🏻‍♀️باستاني رو منم به نظرم كاراش ظريفتر اومد نسبت به تقوي ولي خيلي دير وقت ميده  ، حالا اونا كه با تقوي عمل كردن راضي بودن ؟ 

اوووخه خیلی بده این موضوع ولی نگران نباش یه دکتر خوب میشنایسم واسه عمل بینی دکتر منافی خیلی کارش عالیه یعنی اصلا نیاز به تعریف کردن نداره خیلی معروفه ولی فقط بدیش اینه که خیلی دیر وقت میده بازم اگه بتونی بری پیشش عمل کنی خیلی خوب میشه 

2740

09035096545 با اجازه استاتر عزیز

✋🏻خانم اشکانی هستم از خوزستان🥰

بسیو بیا معرفی کن🥰

محصولات آرایشی و بهداشتی اصل داریم

کرمهای آبرسان و سفیدکننده صورت و بدن

کرم شیرگاو..شامپو سبغ..شیاف چهل گیاه و ماریانا..سوتین بدون غزن و....

بصورت..تک وعمده

ادمین تبادل هم میشم🥰واتساپ

فقط آقا نیاد ک سیو نمیکنم😊

برای سلامتی نی نی تو دلی م صلوات میفرستی؟🤩❤♥️

من کارشناس اتاق عملم تا جایی که دیدم بینی که دستکاری شده ترمیمش سخت تر از عمل اوله بنظرم وقتی تو عمل اول که نه غضروف دستکاری شده بود نه استخون و نه پوست وقتی خوب درنیومده ترمیمم خوب نمیشه

مامان دوتا دخمل ناز 😍
پیش خودش  بدتر شد بعد ترمیم بینی من به معنای واقعی خراب شده

ای وای عزیزم شما پیش دکتر خودتون دوباره عمل کردید و بدتر شده؟

منم موندم بخدا،من تصادف کردم یه مقدار خیلی ریزی بینیم تغییر کرده دکترم گفت ارزش نداره عمل کنی ممکنه بدتر بشه😢

سحر دختر نازم،تویی غنچه بازم🌸💃🏼🎼🎤
2706