2733
2734
من ۲۷ هفته بودم.طبیعی و بدون درد بچه بدنیا اومد و متاسفانه نموند.نرمی رحم یا همون نارسایی سرویکس علت ...

عزیزم راسته که میگن هرکی یه بار سرکلاژ شد باید برای بارداری های بعدی اش هم سرکلاژ،شه؟؟؟ شما برا بارداری سومت سرکلاژ شدی یا نه؟

یه سوال دیگه...سرکلاژ شدی تا آخر بارداری تون 

استراحت مطلق بودین؟؟

فقط 9 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
←•🌍در بيابان‌های‌تاريک‌و ظلمانی و صحراهای خشک و بی آب و علف ، كه دست تطاول زمان بدان نمی‌رسد...برای شما دعا میکنم :) ▪︎▪︎▪︎• از فرمایشات‌صاحب‌الزمان‌عج!♥️💎 تکیہ بر کعبہ بزن...!وارث شمشیر دو دَم :)🥲✨اشهدُ انَّ‌علی، از تو شنیدن‌دارد 🌌 : طلبه ، حافظ ، نویسنده ، عاشق کتاب ، غزل ، و بارانِ قلم😍🥰🌊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم..ان شااله ی دختر ناز خدا بهت بده.منم چون پسرمو۲۵هفته ازدست دادم  دلم میخواد خدا اول ی پسر ...

عزیزم منم شرایط شما رو دارم

بچه اولم پسر بود تو ۲۴ هفته رفت‌....💔

الان شما پسر داری یا نه😍😍

چند ماه بعد سقط .. اقدام کردی عزیز

من میخام ۳ ماه بعد همین سقطم اقدام‌کنم

بنظرت خوبه؟ زود نیست؟

بنظرت میمونه برام یا دوباره.....🥺

فقط 9 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
←•🌍در بيابان‌های‌تاريک‌و ظلمانی و صحراهای خشک و بی آب و علف ، كه دست تطاول زمان بدان نمی‌رسد...برای شما دعا میکنم :) ▪︎▪︎▪︎• از فرمایشات‌صاحب‌الزمان‌عج!♥️💎 تکیہ بر کعبہ بزن...!وارث شمشیر دو دَم :)🥲✨اشهدُ انَّ‌علی، از تو شنیدن‌دارد 🌌 : طلبه ، حافظ ، نویسنده ، عاشق کتاب ، غزل ، و بارانِ قلم😍🥰🌊
2728

کلا رحم اوکی باشه عفونت نداشته باشی باردار میشی ربطی به گرم و سرد مزاجی نداره،اونی که ربط داره گرمی و سردی رحم هست خب که طبیعتاً رحم گرمتر بارداری زودتر اتفاق میفته

میشه لطفاً برا شادی روح پدرم فاتحه و صلوات بخونید😔بابای مهربونم آخه تو کجایی😭
خداگل پسرتونو حفظ کنه.ممنونم دوستم. اخه میترسم گرمی زیاد بدباشه و انزیمهای کبد بره بالا. اخه من طبعم ...

علتش گرمی فکر نکنم باشه 

منم این مشکل توچهارماهگی پیش اومد جفتم درحال کنده شدن بود دکتر توسونو متوجه شد و آزمایشای تخصصی برام نوشت که مشکل انعقاد خون داشتم روزی دوبار آمپول هپارین انوکساپارین مصرف کردم تا زایمان

مرسی قربونت برم من رژیمم برای پسرزایی نیس کلا ۹۰ درصد میخوام که دختر بشه و رژیمشو گرفتم اما چون کلا ...

عزیزم یعنی بخاطر تزریق اشتباه؟؟ چه امپولی بوده؟ 

لطفالایک نکنید،ممنون
2738
عزیزم منم شرایط شما رو دارم بچه اولم پسر بود تو ۲۴ هفته رفت‌....💔 الان شما پسر داری یا نه😍😍 چن ...

من دوسال بعد زایمان زودرسم باردارم شد ی دخمل ناز دارم الانم باز باردارم.شماهم ان شالله بارداری موفقی خواهی داشت فقط قبلش بدنتو تقویت کن بنظرم یکم زوده ببین دکتر چی میگه