2752
2734
من کوچیکم خیلی گوشواره  گم کردم... متاهلم فقط یه گوشواره اندازه ناخن انگشت کوچیکه سکه ای   ...

خیلی بعداز ازدواج بده طلا گم کردن همه میگن.من یه انگشتر خونه مادرشوهرم جاگذاشتم تامدتهاچپ چپ نگام میکردن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
دور از جون انگار عزیز آدم می میره تا مدت ها داغش رو دل آدمه

همش فکر میکنی دست کیه چقدر پولش بود واقعا داغون میشه ادم من تو این سه روز خیلی ناراحتم بااین که هیچ کس سرزنش نکرد 

خیلی بعداز ازدواج بده طلا گم کردن همه میگن.من یه انگشتر خونه مادرشوهرم جاگذاشتم تامدتهاچپ چپ نگام می ...

شوهر من خیلی حساسه رو طلا.. مثلا اگه طلامو در بیارم  حال نداشته باشم برم  بزارم سر جاش  تو جعبه  مثلا کنارم  میزارم ک هر وقت پاشدم  با خودم ببرم دیگه انقد سرم غر میزنه.. یا میگه طلا هاتو بزار لای دستمال کاغذی   کنار هم نزار خراب میشه ک رو هم بیفتن... دیوونم میکنه

اره خیلیم چشمم تو دستبندم موند.  کلا خیلی طلا داشتم مجردیم و همیشه مینداختم ولی الان ندارم و ح ...

منم انگشتر اولمو دست نمیکردم دزد اومد کل وسایل باانگشترم برد اینم دست کردم گم شد نمیدونم دست کنم یا ن هنوز سرویس طلام مونده شوهرم میگه نمیدم بندازیش گم کنی خخ فقط تو مجالس 

خوش به حالت دلت بزرگه من که میگم حرومشون باشه نمازبخونن راضی نیستم با انگشتر من 

نگو اینجور ازت نزدیدن که....چجور بیان پیدات کنن بهت پس بدن؟

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀
چون خودش کارش با طلاست.. میگه خراب میشه خط میفته روش.. همه شو جدا جدا بزار یه بزار لای دستمال کاغذی. ...

اها خوب شوهر منم کارش نقره س ولی این سرویس نقره تو کشو میگه مراقب باش وسایل ارایشی میریزه روش سیاه میشه این حرفا ولی من حوصله مراقبت ندارم ولی خودش خیلی مراقبه انگشتراشو لا پنبه میکنه تو دستمال خخ من میریزم اینور اونور الانم انگشتر که بابام برام گرفته طلا با چاقو بازی میکردم نگین طلا رو شکستم الانم نمیدونم کجا ببرم درستش کنن برام

2706