2733
2734
عنوان

مادر شوهرم 😐و مرد سالاری

| مشاهده متن کامل بحث + 614 بازدید | 33 پست

خودتو ناراحت نکن قدیمیا این جوریند اگه مادر شوهرت باهات خوبه تو هم باهاش خوب باش تو هم زبروزرنگ باش دیگه ،بزار خونه زندگی شوهرداریت بیست باشه تا ایراد نگیرند.

همش حرفه.  اون قدیم همه کارهای خونه با خانم بود چون مردا صبح میرفتن بیرون اخر شب میومدن،  زن هم هیچ برنامه نداشت والا محلشون نده هر چی هم بگن تو رو کار خودت پافشاری،  جنگ اول به از صلح اخر

بهترین روز زندگیم روزیه که به عشقم بگم بابا شده . از بهمن ۹۷ منتظرم. روز ۱۴۰۰/۲/۹ خدا برامون معجزه کرد و به عشقم خبر بابا شدنش رو دادم.نی نی من ۱۴۰۰/۴/۴ قلب نی نی من از حرکت وایساد و من همچنان منتظرم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ن عامو میترسم اصلا  کلی بهش میگم زیر زیرکی! ولی آخر به روز میگم مامان حالا برا مردا بگین

من انجام دادم باور نمی کنی ققشششنگ جواب گرفتم. وقتایی که شوهرم خیلی مهربونه و اینا نازشو میکشم و حرفامو راحت تو گوشش میکنم. یه کم بد جنسیه اما چاره ای نیست

والا همینم باید باشه!  فکر میکنن کار خونه هیچی نیست

اصلا معنی نداره همیشه خونه مرتب باشه،  همه چی فراهم باشه،  شما اراسته باشی،  تو رخت خواب هم همه نیازهاشو برطرف کنی،  یخچال همیشه پر باشه اوشون هم فقط کیف کنه،  مگه کلفت گرفته

بهترین روز زندگیم روزیه که به عشقم بگم بابا شده . از بهمن ۹۷ منتظرم. روز ۱۴۰۰/۲/۹ خدا برامون معجزه کرد و به عشقم خبر بابا شدنش رو دادم.نی نی من ۱۴۰۰/۴/۴ قلب نی نی من از حرکت وایساد و من همچنان منتظرم
2731