2733
2739
عنوان

بعضیا چقد رنگ پوستشون قشنگه

| مشاهده متن کامل بحث + 8467 بازدید | 52 پست

من پوستم سفیده و لک هم نداره. سفیدی که خب ارثیه ولی چون اهل خوردن شکلات و هله هوله نیستم هیچ وقت پوستم جوش و لک نداره. سفیده تخم مرغ هم خیلی خوبه برای شفافیت پوست.

اون که رفته دیگه هیچ وقت نمیاد...

من یه مربی بدنسازی داشتم پوست سبزه خاصی داشت یه تنِ زیتونی داشت انگار. اندامش هم عالی بود. با اینکه زایمان هم داشت سیکس پک داشت. رنگ پوستش رو خیلی دوست داشتم.

آنتن‌هایی که هست صداها را از ریشه‌های درخت که در آب جوش بگذارند صدای هیاهو هست.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من که شاید از ماسکا و کاراییه که واسه پوستم میکنمه.ولی ی نفر گفته بود یک سال شبا صورتشو با صابون گل ...

ن ببین من سفید نمیگم مثلا گونه هاشون خودبه خود گل میندازه انگار بس ک سرخه

زندگیمو با همه سختیاش دوست دارم  
2731
جای جوش و لک هم میبره

لک نه چون یه لک زیرچشمم دارم سر بارداری افتاد تو صورتم و نرفت الانم هروز گلاب میزنم نرفته و خودمم اهل جوش نیستم که بگم میبره یانه

ولی صورتو باز میکنه شاداب میکنه

2738
من که شاید از ماسکا و کاراییه که واسه پوستم میکنمه.ولی ی نفر گفته بود یک سال شبا صورتشو با صابون گل ...

خب خودت چکارا کردی

ن ببین من سفید نمیگم مثلا گونه هاشون خودبه خود گل میندازه انگار بس ک سرخه

مادربزرگ بابام خدابیامرز پوستش اونطوری بود بعد جالبه ۹۶ سالش بود ولی چروک نداشت صورتش. صاف و سفید. لپاش رنگ هلو. موهاش پر پشت و بلند و یک دست سفید. انقدر سفید بود و شفاف رگهاش از زیر پوست مشخص بود. این همه نوه و نتیجه و بچه،یکی به خدابیامرز نرفت!

آنتن‌هایی که هست صداها را از ریشه‌های درخت که در آب جوش بگذارند صدای هیاهو هست.
مادربزرگ بابام خدابیامرز پوستش اونطوری بود بعد جالبه ۹۶ سالش بود ولی چروک نداشت صورتش. صاف و سفید. ل ...

اخه عزیزم چقد دوست دارم اینجور پوستارو اصلا احتیاج به ارایش ندارن دیگ

2706