2737
2739
عنوان

می‌خوام رابطم و باهاش تموم کنم بیاین بگین چی بگم و چیکار کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 949 بازدید | 56 پست
بذاروقتی پیام دادبهش بگو وبعدم بلاک

خودمم فکر میکنم اینجوری بهتره اما ذهنم خیلی درگیرش شده ، انقدر این چندروز حرص خوردم و خودخوری کردم دوباره بیماریم عود کرده ، ازش متنفرم من ولش کرده بودم دوباره اومد اعصابم و به هم ریخت و فکرم و مشغول کرد

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خودمم فکر میکنم اینجوری بهتره اما ذهنم خیلی درگیرش شده ، انقدر این چندروز حرص خوردم و خودخوری کردم د ...

عیب نداره خودتواذیت نکن حرفاتوبش بزن وبلاک کن

💕به آنچه امیدش رانداری،،،امیدوارترباش💕خدای مهربونم من امیدوارم به اینکه ناامیدم نمیکنی😍آهای تویی که داری امضامو میخونی الهی هرچی ازخدامیخوای زودِ زودِ زود بهت بده😊لطفایه صلواتم واسه حاجت من بفرست واگه فرستادی لایک کن😘
چرا؟ عاشقش نیستم ولی خوشم میاد ازش و ذهنم درگیرشه

برای اینکه تو رو نمیخواد فقط باهات سرگرم میشه وقت میگذرونه هر وقت بیکاره بلاکش کن خلاااص

هر چی آرزوی خوبه مال تو دوستم
2731
عیب نداره خودتواذیت نکن حرفاتوبش بزن وبلاک کن

منه احمق و بگو کلی براش تو دیجی کالا گشتم یه دستبند چرم خوشگل گرون پیدا کردم سفارش دادم و یه جا سوییچی خوشگل میخواستم یکم رابطه مون صمیمی تر شد بهش کادو بدم ولی احمق اصلا پیداش نیست. واقعا لیاقت اینجور پسرا دختراییه که دنبال پول باشن بتیغنشون نه دختری مثل من که از جون و دل مایه می‌ذاره و هیچی جز صمیمیت و عشق نمی‌خواد از طرف

منه احمق و بگو کلی براش تو دیجی کالا گشتم یه دستبند چرم خوشگل گرون پیدا کردم سفارش دادم و با یه جا س ...

این طرف اولش گفته فقط واسه سرگرمی میخوام شماهم این حرفومدام بیارتوذهنت کم کم ازچشمت میفته

💕به آنچه امیدش رانداری،،،امیدوارترباش💕خدای مهربونم من امیدوارم به اینکه ناامیدم نمیکنی😍آهای تویی که داری امضامو میخونی الهی هرچی ازخدامیخوای زودِ زودِ زود بهت بده😊لطفایه صلواتم واسه حاجت من بفرست واگه فرستادی لایک کن😘
برای اینکه تو رو نمیخواد فقط باهات سرگرم میشه وقت میگذرونه هر وقت بیکاره بلاکش کن خلاااص

امیدوارم زودتر خودش بیاد پیام بده این دفعه بدجوری میذارم تو کاسه ش تا عمر داره دیگه بهم پیام نده

امیدوارم زودتر خودش بیاد پیام بده این دفعه بدجوری میذارم تو کاسه ش تا عمر داره دیگه بهم پیام نده

برای کسی که نمیفهمه اصلا تدضیحی لازم نیست . الان هم شخصیتتو خفظ کن و بلاکت کن

هر چی آرزوی خوبه مال تو دوستم
2740
این طرف اولش گفته فقط واسه سرگرمی میخوام شماهم این حرفومدام بیارتوذهنت کم کم ازچشمت میفته

نگفت واسه سرگرمی ولی میگه من قبلا با یه دختری بودم براش هم وقت میذاشتم هم خیلی اینور و اونور می‌بردم و خرج میکردم براش آخرش راحت ولم کرد رفت ، گفته بعد اون دیگه پشت دستم و داغ کردم. میترسه هر روز بهم پیام بده وابستگی ایجاد شه بعد ضربه بخوره به گفته ی خودش

نگفت واسه سرگرمی ولی میگه من قبلا با یه دختری بودم براش هم وقت میذاشتم هم خیلی اینور و اونور می‌بردم ...

چی بگم والا،ولی توسعی کن زیادخودتواذیت نکنی ارزش نداره

برای کسی که نمیفهمه اصلا تدضیحی لازم نیست . الان هم شخصیتتو خفظ کن و بلاکت کن

اولش میخواستم همین کار و بکنم ، بدون حرف و توضیح بلاک حتی دیروز بلاکش کردم اما خودم نشستم به خودخوری و همه ش با خودم در موردش فکر میکردم حالا میاد میبینه بلاکش کردم این کار و می‌کنه اون کار و میکنه و تا اینکه به این نتیجه رسیدم درش بیارم از بلاک و اصلا فکر نکنم در موردش ، هر وقت آن شد و پیام داد باهاش اتمام حجت کنم و بعدش هم بلاک نکنم و آنلاین شدن هام و ببینه همیشه و اونم حرص بخوره ، چون می‌دونم اونم از من خوشش میاد وگرنه دلیلی نداشت این همه مدت هر دفعه بیاد سراغم. در حالیکه من حتی شماره ش و از گوشیم پاک کرده بودم. می‌خوام ببینه انلاینی هام و ولی دیگه نتونه بهم پیام بده حرص بخوره . من فقط شماره ش و دوباره پاک میکنم از گوشیم مثل این ده سال

خطتو عوض کن 

خودم مقل چی از جن میترسما..👹👹😈😈👺👺ساعت دو شب داشتم کاربری جدید میساختم  به جن فکر میکردم 😱👾💀👻👽 اسمم شد جن💀😱خودمم ترسیدم پاشدم بخوابم کل بدنمو بردم زیر پتو که پاهامو نگیره😨 😨😨😨خلاصه حلالم کنید اگه یه لحظه موهای تنتون  سیخ شد از ترس و اطرافتونو نگاه کردید👻 ولی ازین به بعد پشماتونو بزنید خوب نیست یه خانوم با کمالات پشم داشته باشه..باردارا حلالم کنیدا 💖