2733
2739
عنوان

می خوام پروفایل تلگرامم رو این جوری درست کنم ، نظرتون ؟+ عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 1334 بازدید | 91 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چرا من نمیفهمم عکس چی به چیه😐😐

خداجونم یه چیزی ازت می خوام نه نگی ها ،میشه من دیر بمیرم ؟! اخه نمی خوام بچه ام هم مثل خودم بی مادر بزرگ بشه ،تو که بی مادری نکشیدی ببینی چه دردیه 😔😔
خییییلی خزی ببخشیدا

به ارتباط من و شوهرم حسودی نکن 😐 متاسفم واست

دنیا شبیه خوابای بچگیمون نیست 💔 آخر بازی ها گاهی چیزی جز گریه و خون نیست 💔 باور بعضی قصه ها خیلی سخته 💔 سرنوشتمون یه وقتا دیگه دست خودمون نیست 💔
2731
عضو کانال خانوم قریایی؟

با افتخار بله 

من یک عدد خانم قری ام 😂

دنیا شبیه خوابای بچگیمون نیست 💔 آخر بازی ها گاهی چیزی جز گریه و خون نیست 💔 باور بعضی قصه ها خیلی سخته 💔 سرنوشتمون یه وقتا دیگه دست خودمون نیست 💔
2740

خیلی باحالی چشم خاندان شوهر 😒

نکن خواهرم نکن😐

جان مادر بعد از ۴ سال انتظار آمدی 😍خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس،بزرگترین نعمت و با شکوه ترین لحظات دانستنی.... خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ،بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم ....بگذار آرام باشم ...ب کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی ...فاش میگویم این حس را تاکنون لمس نکرده بودم ...اینگونه عاشقی  کردن را خودت ب من آموختی...احساس خودت ب تمام بنده هایت ...آری حس مادری ام را میگویم 

بقیه م شوهردارن بخدا تازه میگن تاج سرشونم هست😒

بهت وفادارم عشق زندگیم⁦❤️⁩ خدایا همه موانع رو برسرعاشقابردار موانع سرراه منو عشقمم بردار الهی آمین😍برای رسیدن به عشقم صلوات بفرستین خداهمتونو به آرزوهاتون برسونه😘🤩
به ارتباط من و شوهرم حسودی نکن 😐 متاسفم واست

به چیش دقیقا حسودی کنم؟؟؟؟

نظر خواسی منم نظر دادم

این کار رو بکنی میشی سوژه ی خاندان تاج سرت!!!!

البته اگه اوناهم مثل خودت خز باشن شاید واقعا چشاشون دراد🤣🤣😂😂😂😁😀😀