2737
2734
عنوان

جشن دارم امروز چ جشنی😍😍😍

| مشاهده متن کامل بحث + 3261 بازدید | 330 پست

بچه بياين جشن سلامتي فرشته حديث جونه

@نرگسِ_او    

@ترمه_24    

@ملودی_94    

@mamaneamirjoon    

@sara1990    

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
کلمه اش هم درست نیست. بگو شکر. یا یه همچین چیزی. خدا قهرش میگیره.

انگار خدا مثل بنده هاش نازک نارنجیه ک زود قهرش بگیره.خدا خیلی بزرگ و مهربونه.

دست بردارید تروخدا.

چرا اغلب ما به فقرا لباس کهنه و غذای مانده میدهیم؟اما به ثروتمندان هدایای گران قیمت؟!!!!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مرسی عزیزم فدات نازنین وقتی این بم گفت سالمن گریه میکردم دکتر ازمایشگاه بم گفت دیگه چرا گریه میکنی ا ...

عزيزدلممم حق دااري بهترين خبريه كه ميتونستي بگيري بعد اون همه استرس 

خيللي خوشحال شدم برات😍😍❤️❤️❤️❤️❤️

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
اوووووه بابا چ سختش میکنید.بخدا خود خدا اینقد سختگیر نیست .بنده خدا دلت شاده، امشب براش شب خوبیه،چرا ...

واقعا بخدا تو۲۰روز کارهرشبم گریه بود سایتم کم میومدم امشب خوشحال شدم میخوان اعصابمو بهم بریزن

خدایا خودت کمکم کن یاارحم الراحمین❤❤
2728
واقعا بخدا تو۲۰روز کارهرشبم گریه بود سایتم کم میومدم امشب خوشحال شدم میخوان اعصابمو بهم بریزن

اینارو ندید بگیریم خیلی بهتره.ادعا فقط دارن.والا.

چرا اغلب ما به فقرا لباس کهنه و غذای مانده میدهیم؟اما به ثروتمندان هدایای گران قیمت؟!!!!

بچه ها جشن سلامتي بچه حديث جون

@میمونمت    

@پرنسا۷۱    

@نــــهـال_بـــــلا    

@ملانیی    

بچه ها جشن سلامتي بچه حديث جون @میمونمت     @پرنسا۷۱     @نــــهـال_بـــ ...

آخجون دوقلو😍

جنسیتشون معلومه؟

نه بسته ام به کس دل            نه کسته بس ده من بل              هرچی بیشتر به مردم نگاه میکنم و اونا رو میشناسم بیشتر درک میکنم که چرا خداوند به حضرت نوح گفت: اول حیوانات رو نجات بده!!  

وای خداروشکر😍😍😍😍😍

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این بام بنشسته در کمین پرنده ای پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 
2740

نميدونم چرا به زور ميخواين حال بقيه رو خراب كنين

ناراحتين برين بيرون از تاپيك

ما ميخوايم بخاطر سلامتي بچش اينجا جشن بگيريم

عزيزدلممم حق دااري بهترين خبريه كه ميتونستي بگيري بعد اون همه استرس  خيللي خوشحال شدم برات😍😍 ...

مرسی فدات بشم من الان هر شرطی بگی قبول میکنم 😂😂😂😂😂

ان شالله بحق این ماه عزیزواین شب دامن توهم زود زود سبز بشه

خدایا خودت کمکم کن یاارحم الراحمین❤❤
بچه ها جشن سلامتي بچه حديث جون @میمونمت     @پرنسا۷۱     @نــــهـال_بـــ ...

ای خدا چه خبر خوبی 🤩🤩🤩🤩🤩خدایا صد هزار مرتبه شکر 💖💖💖 انشالله همیشه در کنار هم شاد و سلامت باشن 💕💕💕💕 ممنونم نازنین مهربون سایت 💋💋💋💋💐💐💐💐

« فقد ملئت بطونکم من الحرام و طبع علی قلوبکم شکم‌هایتان از حرام پر شده و بر قلب‌هایتان مُهر خورده است.»  امام حسین علیه السلام
مرسی فدات بشم من الان هر شرطی بگی قبول میکنم 😂😂😂😂😂 ان شالله بحق این ماه عزیزواین شب دامن توهم ...

من برات شرط ميذاارم

هميشههه لبت خندون باشه و هروقت ديدمتت پرسيدم حالت چطوره بگي عاااليم😍😍😍❤️❤️❤️

خوده امام حسینم اینطوری که شماها افراطی هستید نبود

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این بام بنشسته در کمین پرنده ای پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟