2752
2739
عنوان

دیده نشدن ساک بارداری و مشکوک شدن ب خارج رحمی کمککک

| مشاهده متن کامل بحث + 4169 بازدید | 80 پست
بله بچه اولمه  منم تهوع ندارم سرگیجه دارم گاها زیر شکمم درد میکنه و تکرر ادرار دارم

منم فقط صب سرگیجه دارم وقتی از خواب پا میشم و تکرر ادرار و گاهی هم درد شکم

الهی ب امید تو 🙏🏻
تو علائمت چجوری بود ؟ کی بی بی چک گذاشتی مثبت شد  کی بتا دادی  درد داشتی چطور بود

ببین عزیزم من بیبی چکم هیچوقت تا هفته ی هفتم پررنگ نشد

فقط هاله بود،هفته هفتم تازه یه کوچولو صورتی شد

بتام هفته ی هفتم ۱۰۷۰بود سه روز بعد شد۸۰۰دو روز بعدش شد۲۰۰۰

رفتم سونو گفت ساک دیده نمیشه،بااینکه بتای بالای۱۰۰۰بدون شک ساک تشکیل شده،رفتم سونو واژینال بار اول چیزی ندید،هفته ی بعد گف تو لوله ی راسته،تواین مدت به هیچ وجه درد و علایم نداشتم فقط لکه بینی قهوه ای داشتم که اواخر شد خونریزی آخرسرم یه درد شدیدی گرفتم و سریع بردن اتاق عمل جراحی شدم

وزن هدف تا۲۴شهریور ۶۰کیلو💪💪

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ببین عزیزم من بیبی چکم هیچوقت تا هفته ی هفتم پررنگ نشد فقط هاله بود،هفته هفتم تازه یه کوچولو صورتی ...

من یه هفته بعد تاخیر پری بی بی چکم مثبت شد قبلش موعدم ک میزدم اول منفی بود بعد هاله انداخت از موعد پریودم ک گذشت مثبت شد ولی من مطمئنم لقاح دیر صورت گرفته 

الهی ب امید تو 🙏🏻
اونا میگن ۵ هفته ولی من مطمئنم کمتره آخه روزی ک اقدام کردم یه هفته بعد از پری بود روز تخمک گذاری بود ...

برو تو اينستا نظریه هاي دکترروازاده پدر طب سنتی ایران رو بخون .در مورد این چیزا نوشته که تشکیل نشدن قلب و ساک حاملگي در هفته هاي اوليه اشتباه باید زمان داد دستگاهای سونوگرافی قدیمی شدن یا ایراد دارن

2731
ایشالله  همه چی خوبه و بارداری عالی برات  آروز دارم

انشالله عزیزم 😭

انشالله همه نینیاشونو ب سلامتی بغل کنن و ب منتظرا زود نی نی بده 🙏🏻🙏🏻🙏🏻

الهی ب امید تو 🙏🏻
ببین عزیزم من بیبی چکم هیچوقت تا هفته ی هفتم پررنگ نشد فقط هاله بود،هفته هفتم تازه یه کوچولو صورتی ...

سلام عزیزم منم سن حاملگیم دقیقا با ایشون یکیه

شما این درد که گفتین دقیقا از چند هفتگیتون اومد سراغتون؟

من فقط یه آزمایشخون روز پری دادم که بتا 650 بود دیگه هیچکاری نکردم

انشالله عزیزم 😭 انشالله همه نینیاشونو ب سلامتی بغل کنن و ب منتظرا زود نی نی بده 🙏🏻🙏🏻🙏🏻

عزیزم من سن حاملیگم با شماست من سونو نرفتم دکتر توی هشت هفتگی گفت بیا منم استرس خارج از رحمی دارم نمیدونم از کی که بگذره دیگه باید بفهمیم مشگلی نیست اخه اصلا نمیخوام برم سونو فعلا

سلام عزیزم منم سن حاملگیم دقیقا با ایشون یکیه شما این درد که گفتین دقیقا از چند هفتگیتون اومد ...

واقعا آدم گیج میشه دکترا میگن درد طبیعیه بخاطر بارداری باز میگن بارداری خارج رحم درد داره 

من تا الان دو س بار بتا دادم هر سری هم خیلی خوب پیش میره ولی نمیدونم چیکار کنم خیلی میترسم 

الهی ب امید تو 🙏🏻
 عزیزم من سن حاملیگم با شماست من سونو نرفتم دکتر توی هشت هفتگی گفت بیا منم استرس خارج از رحمی د ...

تو لکه بینی یا درد داری ؟

من دکتر واسه امروز نوشته بودش ولی خودم رفتم جلو تر انجامش دادم از ترس و استرس ولی بازم هیچی ب هیچی فعلا فقط میخوام صبر کنم 

الهی ب امید تو 🙏🏻