2737
2734
عنوان

عکس خریدهام

| مشاهده متن کامل بحث + 2016 بازدید | 86 پست

من اینو دوس دارم خیلی خوشمله.مبارک

اینقدر بدم میاد از اینایی که به زندگیه بقیه گیر میدن که نگووووو.همش میخوان بگن چون ما این کارو کردیم بقیه هم باید این کارو بکنن در غیر این صورت بی خانواده و بی فرهنگ و اینجور چیزان.گلم تو راه خودتو برو ما هم راه خودمونو میریم.😎😎😎

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خیلی خوش سلیقه ای

مرسی...بقیه اش موند پدر مادرم بخرن..تقریبا ۱ و ۱۰۰ خودم خرید کردم کمکی باشه براشون

مرگ ها دو دسته اند :      مردی که " قدم " میزند....                                          زنی که " حرف " نمیزند....‌
2728
همون ۱۲ هفته گفت... گفت ۹۹ درصد دختره... ۱۹ هفته رفتم باز گفت دختره

آها منم چند روز دیگه سونو غربالگری دارم

معمولاً ک اشتباه میشه تو سونو 12 هفته, چون اینطوریه من میخام بگم سونوگراف جنسیت رو بهم نگه تا بچه خوب بزرگ بشه بعد دقیق بفهمم

پس برا شما دقیق بوده شکر خدا, مبارک باشه

خدای مهربونم ممنونم بابت نی نی که تو دلم کاشتی دل همه منتظرا رو شاد کن   
فداتشم همش مال استرس بوده خدا خیلی دوست داشته مطمعنن خیلی دوست داره که بهت بچه داده

خدا همه رو دوست داره منتها هرچیزی برای هرکسی وقت و زمانی و صلاحی داره ک از درک ما ادما خارجه

مرگ ها دو دسته اند :      مردی که " قدم " میزند....                                          زنی که " حرف " نمیزند....‌
آها منم چند روز دیگه سونو غربالگری دارم معمولاً ک اشتباه میشه تو سونو 12 هفته, چون اینطوریه من م ...

اره مال خیلیا اشتباه میشه...منتها این دکتره تو بیمارستانیه ک کار میکنم سونوهاش عالی و دقیق خیلی کار و تجربش خوبه

2740
دقیقا ...ولی عزیزم ما بنده های خدا صبرمون اندازه صبر خدا نیست

باید راضی بود ب رضای خدا

مبارکش باشه انشالله به سلامتی به دنیا بیاد قدمش براتون خیر باشه  خیلی خوشگل بودن منم دلم خواست ...

عزیزم انشالله ک قسمت شماهم بشه