2752
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

خیلی عالیه 

آره یاد گرفته تو مهدشم به یه دختره گفته شما چقدر زیبایی 

مدیرش بهم گفت خیلی ابراز احساساتش خوبه تو خونه هم همینطورین باهم؟گفتم آره هر سه تامون بهم میگیم همیشه

🧚‍♀️
2731

ما بچه نداریم، توی اقدامیم!! چند روز پیش انگشتم بوسیدم گذاشتم رو شکمم قربون صدقه ش رفتم گفتم انشاءالله که باشی و بهت برسه

شوهرم هم بوسیدش

لطفآ ۴تا صلوات بدین به این نیت....    ۳تا واسه بارداری ۳تا از دوستهای نی نی سایتیم   /    یکی واسه زنِ پسرعمویِ شوهرم که چند روز پیش توی چهارماهگی سقط کرد😔😔
من بچه که ندارم ولی پسرخاله پسردایی و دختره ابجیمو تا کنارمم بوس میکنن  میگم بوس میدی خودشون ...

کاش تو کنار من بودی دیگه غصه ی نداشتم بچه هام تامین بودن کلا😆😆😆

⚘اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم⚘
خیییییلی خیییییلی حسابش دستم نیست دوسالشه خودشم خیلی بوسم میکنه، بهم میگه عشق عاشقتم😍😍😍😍

بچه ها قربون صدقه آدم میرن ؛آدم میخواد قورتشون بده فقط😍😚😚

ما بچه نداریم، توی اقدامیم!! چند روز پیش انگشتم بوسیدم گذاشتم رو شکمم قربون صدقه ش رفتم گفتم انشاءال ...

عزیزممم 

ان شاء الله به زودی نی نی دار شید

2706