2737
2739
خب یه جا خوندم

آها ببخشید خیلی گیر میدم سه شبه عضو شدم هر سه شب سر کارای من دعوا کردیم 😂😂😂

نگین یک☝️نگین دو✌نگین سه👌نگین دنده به دنده🚙نگین عسل و قنده🎂🍭🍬نگین چرا نمیخنده؟🤨نگین آه😎نگین ماه🌛🌓نگین مثله قناری🦢🦅🐔نگین ماشین فراری🚘نگین آه😗نگین ماه😉🌹🌙نگین چرا سر جنگه🗡😡نگین بشقاب پرنده🍽🕊🦚نگین آه🐆نگین ماه🍋🌭نگین ماه و قشنگه⭐🌠نگین مست و ملنگه🍷🍺🍻زِراشم چه قشنگه🍒😐🦄   امضامو کپی نکنین تو امضاتون اصلا خوشم نمیاد از این کار😒😒😒😒😒😒😒😒😒(ولی اگه خواستین واسه کسی بفرستین یا فقط برای خودتون کپی کنین اشکالی نداره😁😁)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
سلام عزیزم از یه طرف کار دارم برای فردا شب ،، از یه طرف واسه همون دلیلی که تو خصوصی بهت گفتم   ...

سلامم ب روی ماهت

دیگه حرف اونو نزن ک ناراحت میشمااا

فرداشب عروسیته؟؟

نه مهسا ناراحتی تو که دلیل نمیشه ،، مطمین باش بدون من همتون راحتتر خواهید بود ... اره کمتر از ۲۴ سا ...

وای دختر این حرفا چیه میزنی

اینطوری نگو همه دوست داریم

ای جااان بسلامتی  

2740
منکه ندیدم باهات بد رفتاری کنن الا در زمینه اون تیکره ببین عزیزدلم خیلی حساس شدی بخاطر استرس قبل عر ...

کسایی که در مورد تیکرم اظهار نظر کردن که دوستام نبودن ،، عزیز دلم تو که همه چیو نمیدونی ، میدونی ؟   جدای از استرس عروسی ، اینکه اینجا یه مزاحمم بیشتر ازارم میده ...

2706