2737
2739
عنوان

کیا تحصیل کرده و خونه دارن

| مشاهده متن کامل بحث + 301 بازدید | 19 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خیلی وقتا دستم به کار خونه نمیره و به خودم میگم این آینده ای نبود که برای خودم تو ذهنم ساخته بودم ا ...

این حرفا که اخر سر باید پوشک عوض کنی و از این جور حرفای کوته فکرانه که دیگه قدیمی شده و باید ریختشون توی سطل اشغال و در ضمن پوشک عوض کردن زن و مرد نداره اگر خودت از کار نکردنت راضی هستی و باهاش کنار اومدی که هیچی اگر نه پیگیر یه کاری باش به حرف دیگران هم کاری نداشته باش ببین چجوری به ارامش میرسی همون کار رو انجام بده 

عزیزم اشکال نداره بچت دو یا سه سالش شه واقعا میتونی بذاریش پیش کسی یا مهد میری دنبال کار

ولی من ارشد ریاضیم دانشگاه تهران بچم یکسالش شد شوهرم پارتی بازی کرد واسم( فکر کن با این مدرک کار بهم نمیدادن پارتی میخواست حالا بماند که اولین کسی هستم که تو ایران رو یک مبحث جبری خاص کار کردم) رفتم دانشگاه ازاد درس دادم انقدر درس نخون بودن ۸۰درصد افتادن همه تو نظر سنجی زدن استاد سواد کافی نداشت (درصورتی که ریاضی دوم دبیرستان تدریس کرده بودم) بهم گفتن باید در حد جدول ضرب درس بدی منم قبول نکردم دیگه راهم ندادن 

یه تجربه خیلی بد واسم موند 

2731