2737
2739
عنوان

بدون قضاوت .لطفا راهنمایی کنید.

| مشاهده متن کامل بحث + 951 بازدید | 109 پست
همه اشتباه میکنن توهین نکنید  من‌کاری نکردم به مردم محل نمیدم اصلا فقط تو ذهنم‌میاد  حال ...

عزیزم شما اول هر گونه ارتباط رو با شوهر خواهر شوهرت قطع کن حتی خطت رو عوض کن بعد برو سراغ شوهرت حق نداره بزنتت اونم الان از اول کار به این افکارم بی اعتنا باش فقط فکرن همین شما اصل رو ول کردی چسبیدی به حاشیه 

عزیزم دقیقا کدوم خصلتشو با شوهرت مقایسه میکنی؟! اینکه به زن مردم نظر داره رو مقایسه میکنی؟!

آفرررین👌👌👌👌به نکته خییییییلی مهمی اشاره کردی اون اگه ادم بود به زن مردم نطر نداشت

یه عده ام هستن وقتی استارتر میگه شوهرم روزی دوبار سرمو میزاری لب باغچه گوش تا گوش میبره و هرروز کتکم میزنه و محدودم  میکنه میگن اشکال نداره  شوهرت دوست داره به حرف نی نی سایتیا گوش نکن زندگیتو خراب نکن برو بغلش کن بزار از دلش دربیاد😐 جالبه فک میکنن هرکی تشویق به پذیرش ظلم بکنه میگن عاقلو بالغو زندگی نگه داره تا یکی میگه فلانی از حقت دفاع کن میگن به حرف این بچه های کم سنو سالو مجرد گوش نکن .از نظر من اینا چندش ترین تفکراتو دارن اما فک میکنن خییلی عاقلن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

همبن که تو ذهنمه داره مقایسه میشه با شوهرم

خب تو داری تلاشتو میکنی دیگه این مهمه

یه عده ام هستن وقتی استارتر میگه شوهرم روزی دوبار سرمو میزاری لب باغچه گوش تا گوش میبره و هرروز کتکم میزنه و محدودم  میکنه میگن اشکال نداره  شوهرت دوست داره به حرف نی نی سایتیا گوش نکن زندگیتو خراب نکن برو بغلش کن بزار از دلش دربیاد😐 جالبه فک میکنن هرکی تشویق به پذیرش ظلم بکنه میگن عاقلو بالغو زندگی نگه داره تا یکی میگه فلانی از حقت دفاع کن میگن به حرف این بچه های کم سنو سالو مجرد گوش نکن .از نظر من اینا چندش ترین تفکراتو دارن اما فک میکنن خییلی عاقلن
2731

این حست بیشترم می شه بری تو زندگی چون به هر حال شوهرت قدیس نیست و اشتباهاتی داره و تو خودبه خود به موارد بهتر فکر می کنی اما همش گدراس اگر سرتو گرم زندگیتو خودتو شوهرت کنی کلا برای همه پیش میاد کار شیطونه بستگی داره چقدر پی شو بگیری اهمیت ندی می گدره می ره در صمن حتما به شوهرت بگو ادیت بقیه مردارو حتی اگر برادر شوهرت یا هر کی باشه تنهایی بار رو به دوش نکش هیچوقت یدفعه دیدی وز پسش برنیومدی دوتایی حل کنین اینطوری روانتم سالم می مونه نمی زنه جاده خاکی

2738

ب این فک کن ک تو با اون مرد زندگی نکردز و نمیدونی کی  و چیه 

تو داری ظاهر اون اقارو با باطن همسرت مقایسه میکنی 

برا این ک بهت اثبات بشه همسرت خیلی بهتره و اصلا جای مقایسه کردن نمیذاره همینه ک اون مرد انقد هرزس ک ب ناموس خودش رحم نمیکنه 

یک مدت که بیمحلی کنی و به روی خودت نیاری میفهمه که تو اهلش نیستی  خداروشکر که که خودت عاقلی و ...

یعنی اینکه مزاحمتاش رو به شوهرم نگفتم 

و داره تو ذهنم‌بعد دلخوری مقایسه میشه 

خیانت نیس؟