2733
2739
عزیزززم😍😍😍😍 ایشالا به سلامتی به دنیا بیاد

مرسی گلم😍😊

قلبمو شکست..روزها..ماه ها... بم بی توجه بود... کسی که عاشقش بودم..یروز که اصلا جواب زنگامو نمیداد بادوستاش پارتی گرفته بود...نوشتم:یروز توعصبی من بیخیال تو ناراحت من بیخیال توبی تاب من بی خیال یروزم نوبت تو میشه هی زنگ بزنی جواب ندم پیام بدی جواب ندم...اون زمان بهم پوسخند زد..چون میدونست چقد عاشقشم و مطمئن بود نمیشه من بهش بی توجه باشم...شروع شد ..اینبار هربار منو میشکست دیگه خودمو جمو جور نمیکردم...غرق بودم تو افسردگی تو غم 
اره منم به دلم نیوفتاده☹

وقتی ب دل نیفتاده فک نکنم خبری شه.چون چن ماه پیش ی بار رابطه داشتیم.منم چون قبلش تنبلی داشتم فک نمیکردم بگیره.یهوی نزدیک موعدم بدجور ب دلم افتاد ک بی بی زدم مثبت بود.اینقد شوک شدم ک میلرزیدم و گریه کردم چون نمیخاستم و سقط شد.بعدش پریم نامنطم شد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
فک کنم دیگه ک سردشدی و جوصله نداشتی نی نی اومد.حالا انگیزه داری یا هموز سردی بهش؟

انگیزه دارم ولی قبلا خیلی بیشتر بود جوری ک بچه نداشتم اذان ومداحی گوش میکردم میگفتم واس بچم افسردگی گرفته بودم نمیداد هی میرفتم حرم امام رضا😐

قلبمو شکست..روزها..ماه ها... بم بی توجه بود... کسی که عاشقش بودم..یروز که اصلا جواب زنگامو نمیداد بادوستاش پارتی گرفته بود...نوشتم:یروز توعصبی من بیخیال تو ناراحت من بیخیال توبی تاب من بی خیال یروزم نوبت تو میشه هی زنگ بزنی جواب ندم پیام بدی جواب ندم...اون زمان بهم پوسخند زد..چون میدونست چقد عاشقشم و مطمئن بود نمیشه من بهش بی توجه باشم...شروع شد ..اینبار هربار منو میشکست دیگه خودمو جمو جور نمیکردم...غرق بودم تو افسردگی تو غم 
وقتی ب دل نیفتاده فک نکنم خبری شه.چون چن ماه پیش ی بار رابطه داشتیم.منم چون قبلش تنبلی داشتم فک نمیک ...

اره قبول دارم حرفتونو

منم همش از ترس بچه داری با استرس میرم اقدام دل و جونی نیست

اره قبول دارم حرفتونو منم همش از ترس بچه داری با استرس میرم اقدام دل و جونی نیست

نمیدونم با اینکه ی بچه کوچیک دارم.دوباره استرس بارداری و دیدن بی بی مثبت دارم.نمیدونم چرا ایطوری شدم😞

2740
ایشالا به سلامتی سنت اگه زیاد نیست یکم بیشتر صبر کن بچها تو سه سالگی خیلی انرژی می گیرن از آدم

من همین الان انرژیم کشونده ک ماشاله اینقد ک شیطونه.میترسم دیگه جونی برام نمونده باشه.متاسفانه سنم کم نیست بخاطر همین عجله میکنم.قبل دخترم هم تنبلی تخمدان داشتم

پس خدا بهت توانایی بده از پس هر دو به خوبی بر بیای مامان شادی باشی😍

مرسی گلم.ی چیزی بگم؟؟من دخترم کوچیک هسش و شبطون شوهرم هم غرغرو.ولی ماه پیش جلوگیری نداشتم.هنوز نوبت پری نرسیده.یکی از زنای فامیل دخترش همسن دختر منه ناخاسته باردارشد.الان 5ماهشه.ی دختر داشت.الان پسر حاملس.دیدمش دلم گرفت.نمیدونم چم شده بود.حالم گرفته شد😔

مرسی گلم.ی چیزی بگم؟؟من دخترم کوچیک هسش و شبطون شوهرم هم غرغرو.ولی ماه پیش جلوگیری نداشتم.هنوز نوبت ...

اخیییی

عزیزم نزدیک پریود ادم حساس میشه با هر چیزی ممکنه دلش بگیده

طبیعیه عزیزم