2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
ویییی منم بخدا  هیچی نخوندم از طرفیم بیشتریا دارن میخونن

کسی ام ندارم راهنمایی کنه

اللهم صل علی فاطمة ....برای حاجت رواییتون دعا و سوره های مختلف میخونم بدون هزینه ،در ازاش برام دعا کنید 
2740
به نظرتون کسی ک دوست پسر داره میتونه خوب برا کنکور بخونه؟

اون یه جنبه از زندگیته اینم یه جنبه ش. اگه بتونی تعادل برقرار کنی و هرجا سر دوراهی قرار گرفتی اولویتاتو رعایت کنی مشکلی پیش نمیاد. به نظر من اولویت اولتو بذار درست چون دوس پسر فعلیت خیلی خیلی احتمالش هست که چندماه دیگه چندسال دیگه تو زندگیت نباشه ولی یه دختر هدف دار و مستقل و قوی هیچوقت تنها نمیمونه. 

منظورم این نیس که دوس پسره رو بذار کنار منظور اینکه اونقدر درست برات مهم باشه که تو گرما و سرما و عاشقی و فارغی و اون روز که دعوا کردین و اون روز که ولنتاین بوده و خلاصه همه شرایط درستو طبق برنامه بخونی .

اگر زندگی خانوادگی پرتنشی داریم و تحصیلات و تخصص در زمینه خانواده نداریم نسخه ناموفق زندگی خودمون را برای بقیه نپیچیم ! مثال: همه مردها فلانند، همه زنها فلانند، به شوهر رو نده، جواب بدیشونو با بدی بده، ازدواج نکن، ازدواج بکن، بچه بیار زندگیت شیرین شه... حسن ختامشم اینه که روانشناس و مشاور هیچی حالیشون نیس من خودم یه پا مشاورم!  شما اگه بیل زن بودی که در خونه خودتو سرسبز کرده بودی عزیزدل   
من میخوام روانشناسی بخونم دانشگاه ثبت نام کردم شما چی دانشجویی؟ 

عه چع جالب منم عاشق روانشناسیم 

من فعلا کنکور ندادم 😕😕

میشه یکم درباره رشتت بگی 

و اینکه چطور درس خوندی درصدات چطور بود

منم آذر آزمون وکالت دارم

تو اکثر تاپیکام سعی میکنم اگه چیزی بلدم یادتون بدم یا چیزای خوب رو باهم فرهنگ سازی کنیم باید دست به دست هم بدیم و همدیگرو آگاه کنیم.ما زنیم. از ما قوی تر فقط خداست. راستی اگر قابل دونستید اینستا فالوم کنید shaghayegh_pourahmadi@