2733
2734

من بیست سالگی و دوران دانشجوییم ازدواج کردم و اومدم سر خونه زندگیم... 

خونواده لاکچری و ازادی نداشتم و محدود بودن و منم چادری کرده بودن... یه جورایی واسه فرار ازون شرایط و اینکه نمیتونسنم راحت با پسری دوست بشم و رابطه داشته باشم ازدواج کردم... 

اینارو گفتم که فک نکنید هرکس که سن کم عروسی کرد نمیفهمه عقل نداره... 

اتفاقا من خوب میفهمیدم دارم چیکار میکنم اما چاره ای نداشتم ازون شرایط خسته شده بودم... نمیتونستم با کسی که دوسش داشتم حتی ملاقات کنم😭

حالا از دیشب که پست عقد دختر 10 ساله رو دیدم و کامنتارو میخونم که مردم چقددددر مخالف ازدواج تو سن کم هستن و خانواده دختره رو فوش و لعنت میفرستن حس بدی دارم

حس میکنم  اونموقع  دلشون برا منم سوخته بود😢یا شایدم همین الانش بگن فلانی هم زود ازدواج کرد... 

از دیشب حس بدی دارم😭😭😭😭😭

💖😍😘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

عزیزم اشکال نداره مهم خوشبختیه الانته

من خودم با ازدواج تو سن کم مخالفم ولی نه برای کسی تو شرایط تو 

همه که مثل هم نیستن و یجور زندگی نمیکنن 

کاربر محترم بفهم و شعور داشته باش که نظر هر شخصی برای خودش محترم و از نظر خودش درسته، اگر شما نظر مخالفی داری دال بر این نیست که شما عالم مطلق هستی و نظرت درسته.. پس با بیشعوری تمام و با الفاظ دور از شان انسانی منو ریپلای نکن

توروخدا بس کنید واقعا نمیفهمید توروحیه یکی اینجوری تاثیر میزارید حالشو خراب میکنید؟

طرف ازدواج کرده تموم شده رفته خب الان چیکار کنه طلاق بگیره راحت شید؟ب شما ها چه اخه میاید دل میشکنید

این همه حرص و کینه از کجا میاد

Are you lost baby girl?
2706