2737
2739
عنوان

آغا چه وضعشه😐😐

| مشاهده متن کامل بحث + 258 بازدید | 34 پست
من ی خواستگار دارن،الان مشکوک شدم بهش،خیانت نکنه ی وقت😐😐😂😂

به نظرم یه مدت نی نی سایتو پاک کن ازدواج کردی دوباره بیا

اینجوری ادم بدبین میشه به همه حتی نمی تونه ازدواج کنه

✊sasageyo! sasageyo! shinzou wo sasageyo

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

واییی من مجردم  اما هضم کردم نود درصد خاینن 😂😂😂 شوهرمنم میکنه در اینده 😭  ولی همه نه ...

خوبه شبیه همیم 😂

از خود خدا بخواه ، از خودش و از صمیم قلبت ، ببین چطور غیر ممکن ترین رویاهات رو تبدیل می‌کنه به خاطراتت...اگر دلت لرزید،برای آرزوهای منم ی دعا کن لطفا⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩
به نظرم یه مدت نی نی سایتو پاک کن ازدواج کردی دوباره بیا اینجوری ادم بدبین میشه به همه حتی نمی تونه ...

درسته باید خیلی مراقب باشم

از خود خدا بخواه ، از خودش و از صمیم قلبت ، ببین چطور غیر ممکن ترین رویاهات رو تبدیل می‌کنه به خاطراتت...اگر دلت لرزید،برای آرزوهای منم ی دعا کن لطفا⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩
2731

[QUOTE=103537075]باور نکن .داخل اون تاپیکا نرو همین[/

درسته،خیلیاش مشخصن واقعیت ندارن

اصلا نترس از هرچی بترسی سرت میاد

وقتی کاملا خونسرد زندگی کنی کسی بهت خیانت نمیکنه

چون آرامشت نگرانش میکنه که اگه بهت خیانت کنه تو و همه چیزهای خوبی که به تو مربوطه رو از دست میده

اصلا نترس از هرچی بترسی سرت میاد وقتی کاملا خونسرد زندگی کنی کسی بهت خیانت نمیکنه چون آرامشت نگران ...

چه قشنگ گفتی😍😍

والا ادم ميمونه يكي ميگه بابام چشم بدداره بهم اون يكي ميگه بابرادرشوهرمم اين يكي ميگه برادشوهرم پوشك بچه ٤ماهه ام روبازكرده  و ا ژ ن ش خونيه 😐😐🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️

😍😊🥀اجي برام يدونه صلوات ميفرستي فرستادي بگومنم برات بفرستم😘
2738
والا ادم ميمونه يكي ميگه بابام چشم بدداره بهم اون يكي ميگه بابرادرشوهرمم اين يكي ميگه برادشوهرم پوشك ...

😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

بااین حجم از تاپیکای خیانت نی نی سایت حدود ۸۰ درصد جمعیت کشور باید برن  محضر براطلاق😐😐

خب تقریبا همینم هست. از هر سه تا ازدواج یکیش به جدایی ختم میشه. خوشبختا که نمیان هر روز تاپیک بزنن من خوشبختم. چون عادیه خوشبخت بودن. اونا میان دغدغه های دیگه شون رو میگن. ولی من حوصله الکی مشکوکا رو ندارم. اونایی که میگن امروز یکی تو خیابان براق پوشیده بود. شوهرمو بدزده و این حرفا. خواهر شوهرم یقه اش امروز باز بود حالا شوهرم هوایی میشه بهم خیانت میکنه. و از این حرفا.

😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

منم ديوونه كردن نميدونم بايستي بخندم يابگريم 😆😆😆😢😢😢

😍😊🥀اجي برام يدونه صلوات ميفرستي فرستادي بگومنم برات بفرستم😘
خب تقریبا همینم هست. از هر سه تا ازدواج یکیش به جدایی ختم میشه. خوشبختا که نمیان هر روز تاپیک بزنن م ...

متوجهم ،درسته،ولی خدایی گاهی میام اینجا،فقط تاپیک خیانت میاد بالا،بعضیاش که هیچی،فیلم هندی هم دربرابرش سجده می‌کنه از بس چاخان دارن😓😓

منم ديوونه كردن نميدونم بايستي بخندم يابگريم 😆😆😆😢😢😢

از هر موضوعی برای انقباض عضلات خنده استفاده کن😂😂😂😂😂😂

همش تقصیر تاپیک اخره منه

الان همه ریختن تاپیک آخرت ببینم چی بوده😂😂😂😂

متوجهم ،درسته،ولی خدایی گاهی میام اینجا،فقط تاپیک خیانت میاد بالا،بعضیاش که هیچی،فیلم هندی هم دربراب ...

من ترجیحم به اینه که داستان رو باور کنم. و میگم شاید از زاویه دید من واقعی به نظر نیاد. شاید با محیط من متفاوت باشه. گاهی هم درس عبرت گرفتم. یا احساس هم دردی کردم.