2737
2734

اون پاکت های طرف ماستو لیس میزنم 

یا تو شامپو اب میریزم

وقتی ظرف میشورم تو اسکاجم اب میریزم هی فشار میدم تا کف کنه 😕😅

دستمال کاغذی ببینم کمه تو کیفم از دولایع تبدیل به یه لایع میکنم🤣🤣

چرا نگفتی غم داری؟                                                               من تا دلت بخواد  بغل"  داشتم.....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

منم ته شامپو و ريكا و مايع دستشويي اب ميزنم😅😅😅😅

بدون امضا/بدون تاریخ    برو همین الان نقدش کن    ک*خل چک بی امضارو خر نقد میکنه که تو میخوای بری؟؟😐 دیوانه ام و با‌هیچکسم میل سخن نیست :/

ابتدایی بودم برا دوستم تغذیه گرفتم یه روز دعوامون شد جلو همه گفتم پول تغذیه امروزت رو بده شالمم پس بده

هنوز درک نمیکنم این حرکتم رو😢

تجربه هر دو نوع زایمان دارم هر سوالی داشتین در موردش میتونین ازم بپرسین.   
2738

تو ظرف شیشه ای ارد ریختم، ظرف شکست

اردهارو جمع کردم، گفتم یادم باشه خواسته استفاده کنم الکش کنم

چندروز بعد اومدم جوجه چینی درست کنم، موادو هم زدم دیذم یه چیز سفت داره!!! شیشه بود

ریختمش دور

تو روحم با صرفه جوییم🙄

ما انسان بودیم، تا زمانی که، نژاد ارتباطمان را از هم گسست،مذهب جدایمان کرد،سیاست تقسیممان کرد،و ثروت طبقه‌بندیمان کرد.شاید روزی دوباره انسان شویم.          پ.ن: تو جوش عاقبت ما مزن که در صف محشر/ کسی سوال اگر کرد می دهیم جوابی!
من بسته های گوشتامو میشمارم و میذارم 😐😐😐😐

اینکه منطقیه

یکیو میشناسم حبوباتو میشمرد و میریخت تو غذا

ما انسان بودیم، تا زمانی که، نژاد ارتباطمان را از هم گسست،مذهب جدایمان کرد،سیاست تقسیممان کرد،و ثروت طبقه‌بندیمان کرد.شاید روزی دوباره انسان شویم.          پ.ن: تو جوش عاقبت ما مزن که در صف محشر/ کسی سوال اگر کرد می دهیم جوابی!

خب منم همه اینارومیکنم

تازه پلاستیک بستنیرم لیس میزنم خیلی کیف داره

اگه ازم بپرسن مهم ترین چیزی که توزندگی یادگرفتی چیه؟میگم اگر هرجای زندگی حالت با کسی یا چیزی خوی نبود ترکش کن...میگم هیچ چیزی توزندگی مهم ترازحال خوبت نیس...

متاسفانههه خودم خسیس نیستم

با یکی از دوستام بیرون بودیم یکی از آشناهامون و دیدم گفت کجا میرید گفتم کافه.گفت منم میام.نشستیم تا منو رو دید گفت ببخشید من باید برم یادم افتاد یکاری دارم. ومن جلوی دوستم بسیار خجل شدم😑

خدایا شکر به خاطر فرشته های کوچولوم هانا جون و آریا جون
2706