2752
2734
عنوان

چطور نبودت رو باور کنم برادرم ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 12684 بازدید | 125 پست

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

فرستادم عزیزم
ممکنه بگی چه اتفاقی براش افتاد؟؟؟
یکی موند و یکیمون رفت جهان ما دو قسمت شد یکی تنها توی خاکش یکی راهی غربت شد یکی از ما هنوزم رو به دریا توی دنیای دیروزش اسیره یه خواهش از خدا داره که شاید جوونیشو بتونه پس بگیره...
ایییییییییییییی جانم حتما عزیزم
اگه ناراحت نمیشی میشه علت مرگشو بگی؟
بعضی وقتا فکر میکنم اون روزا که تو نبودی من چطوری زندگی میکردم دخترم جیگرم نفسم درد وبلات تو سرم ناناز طلا!
الهم صل اله محمد و ال محمد و عجل فرجهم خدا رحمتشون کنه
روحش شاد
آپلود عکسخدایا شکرت...دســــــــت هایت ! که مال مــن باشد هیچکـــــس مرا .. دست کم نخواهد گرفت !!!فَاللّهُ خَیْرٌ حَافِظاً وَهُوَ أَرْحَمُ الرَّاحِمِینَ...آپلود عکسآپلود عکس رایگان و دائمی
اااااااااااااخ بمیرمممممممممممم فقط خدا بهتون صبر بده
عزیزم منم دو ساله بودم که بابام فوت کرد
توی دریا غرق شد
خیلیییییییییی بده همیشه جاش توی قلب آدم خالی میمونه
متاسفممممم دوستمممممممممم
بعضی وقتا فکر میکنم اون روزا که تو نبودی من چطوری زندگی میکردم دخترم جیگرم نفسم درد وبلات تو سرم ناناز طلا!
الهی بمیرم برای زن و بچه اش
کجان زن و بچش؟؟؟؟
یکی موند و یکیمون رفت جهان ما دو قسمت شد یکی تنها توی خاکش یکی راهی غربت شد یکی از ما هنوزم رو به دریا توی دنیای دیروزش اسیره یه خواهش از خدا داره که شاید جوونیشو بتونه پس بگیره...
خدا بهتون صبر بده که درد و غم بزرگیه

2706