2733
2734
عنوان

صبحونه چی میخورین ..؟منو بگین

| مشاهده متن کامل بحث + 464 بازدید | 66 پست

کیک وشیر کاکایو

بیسکویت وخامه ومارمالاد وشیر 

نون هفت غله ومارمالاد وچای

خرماوگردو وشیر ولرم

پنکیک ومارمالاد وشربت حالا هرچیکه داشتم

نونو پنیروگردو

نونو پنیروگوجه وخیار

دوسه تا میوه

تخم مرغ باگوجه وزیتون

بسته به حال اونروزم یکی ازینارو میخورم

وخدا ودعای پدرو مادر برایم کافیست .  
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خوراک لوبیاونیمرو عدسی  سوسیس تخم مرغ و عسل تخم مرغ وعسل وخرما کره و(لور پنیر محلی) سرشیرو ...

حلوای زیر تابه گرم چیه ؟؟

عاشق اسکرینم ...😍😍هرجا بود منو تگ کنین ..با تشکر 😂😂😂😂😂
2731
عدسی خوبه واسه صبحانه 

اره اما تنبلیم میشه درست کنم صبح ..من خیلی صبحونه برام مهمه...اما ته درست کردنی هام میشه نیمرو ...

کیک وشیر کاکایو بیسکویت وخامه ومارمالاد وشیر  نون هفت غله ومارمالاد وچای خرماوگردو وشیر ولرم ...

چه خوشمزه ان ..من اینا رو خیلی کم پیش میاد واسه صبحونه بخورم ..حین روز میخورم ..

حلوای زیر تابه گرم چیه ؟؟

مخصوص استان فارسه

آرد رو بو میدن قهوه ای که شد بهش کره یا روغن حیوانی اضافه میکنندو(مخلوطی از نزدیک۲۰نوع ادویه گرم واتشین رو میکوبن واسیاب ک شد اضافه میکنند بعدم عسل وچهارمغزاضافه میکنندکنجدو سیاهدونه ام بعضیا میزنن*)طبعش گرمه واسه خانومها وسلامت تخمدانشون عالیهههه  دوای بیماریهای زنانه😋😋

نمیدونی...بعدِ رفتنت چی شد!                                   حتی آسمون ابری شد                                          عشق جاودانه من 💙علی💙
اینم هست  من خودم ظهر از خواب بیدار میشم دیگه مستقیم ناهار میخورم 😬

من دیر بیدار شم افسردگی میگیرم اون روز ..ساعت نه دیره واسم ..هشت و نیم نهایتشه ...

مخصوص استان فارسه آرد رو بو میدن قهوه ای که شد بهش کره یا روغن حیوانی اضافه میکنندو(مخلوطی از نزدیک ...

اسکرین گرفتم ...بفرستم برای مامانم درست کنه واسم ☺☺☺

2706