2733
2739

میخوام بدونم کار بانک برای خانم ها مناسبه؟ از لحاظ استرس کار

اولش که حتما سخته ولی میخوام بدونم به مرور عادی میشه یا این استرس برای همیشه حین کار کردن هست!؟

دختر ۳ ساله هم دارم که اگه برم سر کار باید بزارم مهد.از لحاظ مالی حتما باید سرکار برم بهش نیاز دارم

میخوام بخونم برای آزمون های بانک فقط باید مطمئن بشم که کارش خوبه تا بعدا پشیمون نشم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم بانک ک خیلی خوبه کلی مزایا داره من بابام بازنشسته بانک ملی هست..اما اینکه واسه خانما مناسب باشه یا نه رو نمیدونم...بستگی به روحیه خودتون داره دگ من شخصا دوس دارم یه زن کارش ازاد باشه...ینی دست خودش باشه

هرکی امضامو دید یه صلوات واسه ارزوم بفرسته..😍الهی عاقبت به خیر شین
2728

به درد خانما نمیخوره

ديوانه و دلبسته ي اقبال خودت باشسرگرم خودت عاشق احوال خودت باشيک لحظه نخور حسرت آن را که نداريراضي به همين چند قلم مال خودت باشدنبال کسي باش که دنبال تو باشداينگونه اگر نيست به دنبال خودت باشپرواز قشنگ است ولي بي غم و منتمنت نکش از غير و پر و بال خودت باشصد سال اگر زنده بماني گذرانيپس شاکر هر لحظه وهر سال خودت باش
نسبت به کارای اداری دیگه خیلی سخت تره استرسشم خیلی بیشتره الانم دیگه مثل قبل ازون مزایای خوب و وام ...

چرا بابا باز از همه جا بهتره...دفترچه درمانیش یه دنیا می ارزه..به جز حقوقشونم سر هر مناسبتا کلی پول میدن بهشون

هرکی امضامو دید یه صلوات واسه ارزوم بفرسته..😍الهی عاقبت به خیر شین
عزیزم بانک ک خیلی خوبه کلی مزایا داره من بابام بازنشسته بانک ملی هست..اما اینکه واسه خانما مناسب باش ...

بله گفتم الان خوب نیست

اونایی که بازنشسته شدن که بار خودشونو بستن

آهان اینم بگم که حقوق بازنشستگیسون از بقیه ادارات کمتره

کادمندای معمولی در حد ۲ تومن 

2738

داداشم کارمند بانک ملی اصلا هم راضی نیست قبلا خیلی مزایا داشت الان نه حتی به خودشونم وام دادن 10 درصد وحقوقشم نسبت به کاری که انجام میدن کمه صبح خیلی زود میره خسته کوفته گشنه ساعت 4 میاد معده درد شدید خیلی ظلمه درحقشون بیچاره براش دیگه کار نیست وگرنه از بانک استعقا میداد اینا هم میدونن مملکت چه طوره راه در رو ندارن  ازشون کار میکشن با حقوق کم