2737
2734

دوستان در مورد امام حسینمون🚩

یا حضرت ابوالفضل سرورمون که درمان همه درداست

چه چیزه خاصی شنیدین 

تاحالا ازشون معجزه ای دیدین؟؟؟؟😔 

اگر آره لطفا تعریف کنین لطفااا

من یه بار بد جور تو کارم گره 

افتاده بود باچشم پر از خون گفتم یا خانم رقیه تورو ب سر بریده بابات مشکلمو حل  کن😭😭😭

ب خدا مشکلم حل شد 😭😭😭

یا یه بار تو هیات با چشم خودم دیدم و باگوش خودم شنیدم که یه بچه یهو شفا پیدا کرد 

چه چیزایی ازشون شنیدین و تعجب کردین 

دیدین یکیو شفا بدن ؟؟؟ 

میشه بگین ؟😔😔🏴

دوستان‌حلالم کنید🤨اگرخوبی‌دیدین که فکر نکنم اگر بدی دیدین حتماحقتون بوده اگرم چیزی ندیدین خودتونو ب ی چشم پزشک نشون بدین 🙁😐

و اینم بگین ک وقتی گرفتار میشین اول کدام امامو صداش میزنین

دوستان‌حلالم کنید🤨اگرخوبی‌دیدین که فکر نکنم اگر بدی دیدین حتماحقتون بوده اگرم چیزی ندیدین خودتونو ب ی چشم پزشک نشون بدین 🙁😐

من یه اتفاقی برام افتاد مرگم صد در صدی بود حضرت ابوالفضو قربونش برم الهی صدا کردم زجه زدم به برادرزادش قسمش دادم برام عمو باشه اونطور که برا حضرت رقیه بود و خوب شدم 

خدایا... حیف باشد که تو باشی و مرا غم ببرد💚💚🍃الله 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من بچم تودستگاه بود فقط سلامتیشو از امام حسین گرفتم آخه وضعیت جسمیش خیلی بد بود خیلی بد قراربود اسمش محمد باشه نذرامام حسین گذاشتم محمد حسین

من ازتومیپرسم!چندتاسفررفتی؟چندتاکتاب خوندی؟
من یه اتفاقی برام افتاد مرگم صد در صدی بود حضرت ابوالفضو قربونش برم الهی صدا کردم زجه زدم به برادرزا ...

واقعا؟

چه مریضی داشتی

2738

من پارسال ب نیت دو مورد کلی کار کردم از ته دل ...و الان ب هردوتاش رسیدم و هرکدوم در اوج ناامیدیم

مرگ ها دو دسته اند :      مردی که " قدم " میزند....                                          زنی که " حرف " نمیزند....‌
ولی جدی چرا کسی ینجور تاپیکا نمیاد😔😒

بچه شیعه ان دیگه😒

اون بچه ای که توهیئت شفا پیداکرد مشکلش چی بود??

نمیتونست راه بره ۱۰ سالش بود

2706