2733
2734
عنوان

این کیفای دلبر رو ببینید...

| مشاهده متن کامل بحث + 7985 بازدید | 45 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

همچین میگی نکنه با این قیمت توقع اصل داری انگار دونه ای سی چهل تومنه😐😐😐بقیه شهر هارو نمیدونم ولی تهران دمه عید این قرفه های تو جمهوری که میریزن زمین وسیله هارو از همینا آورده بودن دونه ای بیست تومن 😐😐😐قشنگ رو هر کدوم دارین شصت هفتاد تومن میخورین کم کم 

برام دعا کنین لطفا🥺🥺🥺خیلی محتاجم به دعا ها و دل های پاکتون🥺🥺🥺دعا کنین مشکلی که دارم حل بشه🥺🥺🥺منم دعا میکنم به حق پنج تن هرچی میخواین خدا بهتون بده🥺🥺🥺(الهم صلی علی محمد واله محمد)❤
همچین میگی نکنه با این قیمت توقع اصل داری انگار دونه ای سی چهل تومنه😐😐😐بقیه شهر هارو نمیدونم ولی ...

خدا شاهد هست که سود من فقط ۱۰ تومنه رواین کیفا.

اینو نمیخواستم بگم ولی واقعا عصبیم کردی.

مرسی که با تهمت هات گناهامو شستی.

2740
خدا شاهد هست که سود من فقط ۱۰ تومنه رواین کیفا. اینو نمیخواستم بگم ولی واقعا عصبیم کردی. مرسی که ب ...

عزیزم چیزیه که با چشم دیدم توی بازار بزرگ قیمت اینا سی چهل تومنه باشه تو راست میگی پاک دامن من گناه کار ولی این پولا خوردن نداره😂

برام دعا کنین لطفا🥺🥺🥺خیلی محتاجم به دعا ها و دل های پاکتون🥺🥺🥺دعا کنین مشکلی که دارم حل بشه🥺🥺🥺منم دعا میکنم به حق پنج تن هرچی میخواین خدا بهتون بده🥺🥺🥺(الهم صلی علی محمد واله محمد)❤