2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
گوشت گاو يكم سردى مياره سعى كن گوشت گوسفند استفاده كنى ترشى رو هم از غذات حذف كن اگه تا حالا حذف نك ...

گوشت گاو انگار بهتر از گوسفند بیشتر سایتهایی که نطالعه کردم نوشتن گوشت گاو البته با این گرونی ها خو به خود کم‌مصرف میکنم گرمیجاتم که خیلی استفاده میکنم. سیاه دانه و عسلم میخورم یادم رفت بنویسم. ترشی خیلی دوست دارم ولی یکسالی میشه خیلی مصرفم رو کم کردم شاید ماهی یکی دو بار

بعد از تصمیم گیری و قبل اقدام پیش متخصص هم میرید؟

همینو نمیدونم که ضروریه برم یا نه . تو سایتها نوشته که پاپ اسمیر و کنترل عفونت و کیست و... رو انجام بدیم. ولی عفونت یا درد یا خونریزی زیاد یا عقب و جلو زدن تو سیکلم ندارم نمیدونم برم یا نه... 

مصرف كندر هم قبل هم توى باردارى روى هوش جنين تاثير خوبى ميذاره ولى بايد اندازى مجازشو  بدو ...

کندر رو یه مقدار میترسم چون باعث جنون و بیش فعالی و عصبی شدن بچه میشه...  ممکنه حتی مشکل اعصاب پیدا کنن. در کل بعد بارداری خیلی باید مراقب بود هر محصول گیاهی رو نمیشه خورد.ولی قبل بارداری نمیدونم میشه کندر رو مصرف کرد یا نه؟

گوشت گاو انگار بهتر از گوسفند بیشتر سایتهایی که نطالعه کردم نوشتن گوشت گاو البته با این گرونی ها خو ...

چون سنگينه و براى هضمش كلى انرژى ميگيره براى همين ممكنه براى معده هايي كه ضعيفه سردى بياره

بنظرم قبل اقدام يه سونو انجام بده ضررى نداره وضعيت تخمدوناتو چك ميكنى

2740
کندر رو یه مقدار میترسم چون باعث جنون و بیش فعالی و عصبی شدن بچه میشه...  ممکنه حتی مشکل اعصاب ...

اره خودمم يكم ميترسم توى باردارى استفاده كنم ولى قبل باردارى رو ديدم خيليا استفاده ميكردن.و بچشون سالمه 

گفتم بايد اندازه ى مجازشو بدونى از يه دكتر طب سنتى سئوال كن

چون سنگينه و براى هضمش كلى انرژى ميگيره براى همين ممكنه براى معده هايي كه ضعيفه سردى بياره بنظرم قب ...

درسته منم زیاد استفاده نمیکنم. سونو رو همون ماهی که میخوام اقدام کنم بدم

اره خودمم يكم ميترسم توى باردارى استفاده كنم ولى قبل باردارى رو ديدم خيليا استفاده ميكردن.و بچشون سا ...

قبل بارداری شاید مشکلی نداشته باشه ولی بعد بارداری اکثرا بچه های بیش فعال دارن. 

همینو نمیدونم که ضروریه برم یا نه . تو سایتها نوشته که پاپ اسمیر و کنترل عفونت و کیست و... رو انجام ...

عزیزم الان بین دوستام میبینم از الان تا سال بعد که میخوان بچه دار شن میرن دکتر تا ازمایش ها رو انجام بدن و کمبود ویتامین ها و ..کاستی ها  رو با دارو جبران کنن تا بعد باردار بشن یا خیلی ها همزمان کارای درمان و ترمیم دندوناشون رو اول انجام میدن بعد باردار میشن همچنین اکو و اسکن قلب و ... تغذیه و وزن گیری و ....هم هست که متخصصت برات مینویسه و پا به پات تا زایمان همراهیت میکنه به نطرم کاملا عاقلانه اس 

شما که اینقدر حساس و دقیق مطالعه داشتین فکرکردم مثل دوستام از الان تا چندماه بعد دارین قدم به قدم با متخصص پیش میرین

من متاسفانه متوجه بارداریم نشده بودم و البته

خوشبختانه بعدش که ازمایش ها رو انجام دادم مشکلی نبود اما به نظرم کار دوستانم درست و اصولیه

به نظرم شما هم از الان تا قبل اقدام متخصص خوبی پیداکنین و ازش کمک بگیرین مطمئنا اینطوری راضی ترین

عزیزم الان بین دوستام میبینم از الان تا سال بعد که میخوان بچه دار شن میرن دکتر تا ازمایش ها رو انجام ...

اره ازمایش دادم همه چی عالی بوده چون دو سه ساله رو تغذیه ام کار کردم که هر زمان خواستم باردار بشم مشکل ویتامین و کم خونی و هورمونی نداشته باشم. ولی تا حالا دکتر زنان نرفتم وایه معاینه. وزنمم ۴ کیلو میخوام کم کنم الانم خیلی اضافه وزن ندارم ۱۶۵ قدمه۶۴ کیلو وزنم. زیر ۶۰ خیلی لاغر میشم صورتم‌زشت میشه واسه همین ۴ کیلو بیشتر نمیخوام کم کنم.پیاده روی هم زیاد میرم.ولی تا حالا سونو ندادم کلا هیچ وقت دکتر زنان نرفتم 😔😔

اره ازمایش دادم همه چی عالی بوده چون دو سه ساله رو تغذیه ام کار کردم که هر زمان خواستم باردار بشم مش ...

اینقدر حساس و وسواس گونه همه چی رو چک میکنی بیشتر خودتو اذیت میکنی و استرس میگیری..

شروع کن متخصص باب میل و اعتمادت پیدا کن

امیدوارم همه چی برات با شادی و آرامش پیش بیاد

اینقدر حساس و وسواس گونه همه چی رو چک میکنی بیشتر خودتو اذیت میکنی و استرس میگیری.. شروع کن متخصص ب ...

والا استرس ندارم فقط میخوام اگه میخوام بچه دار بشم سالم و تندرست باشه حداقل چیزایی رو که خودم میتونم رعایت کنم رو بکنم. وگرنه تا اخر عمرمم بچه دار نشم اهمیتی نداره واسم. الان تو خودم امادگی مراقبت و تربیت بچه رو میبینم تازه تصمیم گرفتم ولی اگه نشد هم مهم نیست میرم دنبال برنامه های دیگه .ولی خب اگه قرار بشه باید درست پیش بره اصلا بدون برنامه ریزی دوست ندارم کاری رو انجام‌بدم ناخواسته حامله بشم دق میکنم رسما

2706