2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

صد درصد شوهرم... خانواده خوبش خوبه بعضی از خانوادها خوب نیستن ارزش ندارن... من جونمم میدم برا شوهرم

مادربودن حس عجیب و غریبی است💜. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.❤️👶🤱اااااارررری اینگونه است مادربودن... 😍من فقط عاشق اینم ک عمری از خدا بگیرم اینقدر زنده بمونم تا ب جای تو بمیررررم.. 
2728
2740
ولی من مجبورم انتخاب کنم.الان یکساله از خانوادم گذشتم فقط با مادرم رابطه دارم اونم فقط مامانم میاد پ ...

دقیقا شرایط منو داری فقط گهگاهی ب مادرم سرمیزنم یا اون میاد چندماه ی بارم خواهرام میبینم... ولی اونا حق ندارن بیان خونم... من حقو میدم ب همسرم.. 

مادربودن حس عجیب و غریبی است💜. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.❤️👶🤱اااااارررری اینگونه است مادربودن... 😍من فقط عاشق اینم ک عمری از خدا بگیرم اینقدر زنده بمونم تا ب جای تو بمیررررم.. 
ولی من مجبورم انتخاب کنم.الان یکساله از خانوادم گذشتم فقط با مادرم رابطه دارم اونم فقط مامانم میاد پ ...

متم داشتم تو استانه همجنين موضوعي قرار ميكرفتم كه ديكه جدا شدم، نميتونستم شوهرم با فاميلوخانوادهم قطع ارتباط باشه،اونم بي دليل.

البته به اضافه مشكلات ديكه،كه سرامدش اين بود.

اما الان حسّ بشيموني دارم،ميكم شايد جندسال اينده خوب ميشد

يه صلوات واسه عاقبت بخیر شدنم ميفرستين،ممنونم.
2706