2737
2739

یه مستند شبکه مستند الان گذاشت به نام دهل مثل اینکه تو سوئد مددکار اجتماعی دارن که خیلی قدرت دارن می گفت اگه مقلا طرف پول قبض برق نداشته باشه میگن یا پرداخت میکنی یا زنگ می زنیم مددکار اجتماعی

اونا هم میان خیلی راحت میگن شما صلاحیت نگهداری بچه ها رو نداری و بچه رو میبرن تو یک مرکز نگهداری می کنن و حتی درست اجازه دیدن رو نمی دن مثلا یکی می گفت 5ساله بچم رو ندیدم ماه تا ماه هم مجبورم پول بدم خیلی خانواده ها گلایه داشتندچند تا وکیل هم صحبت می کردن می گفتن وضع اونجا خیلی خرابه تجاوز میشه مریض می شن و... همه مستند رو ندیدم ولی خیلی ناراحت کننده بود واقعا اگه اینجوره که خاک بر سرشون با این قانونشون

تو اینترنت هم سرچ کردم چیزی پیدا نشد کسی اطلاع داره بگه ببینیم چه خراب شده ای هست

والا کارشون درسته غلط کرد بچه اورد اگه نداره و نمیتونه نگهش داره

اینهمه بچه ول تو خیابون شیشه پاک کن و ادامس بفروش گناه داره اون حق زندگی داره

با هرچه عشق نام تو را می توان نوشت...با هرچه رود نام تو را می توان سرود...بیم از حصار نیست که هر قفل کهنه را...با چشم های روشن تو می توان گشود

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

اینکه بچه رو میگیرن که راسته ولی اینکه تجاوز میشه و اینا رو نمیدونم

من یه آفرودیتم   🌼تو میتوانی ساعت ها بنشینی و پشت سر من حرف بزنی   خیال‌بافی کنی  قضاوت کنی ،به من تهمت بزنی یا حتی فحش بدهی اما بهتر است بدانی درست همان لحظه‌ای که تمام وجودت پر از کینه شده من در بهترین کافه‌ی شهر نشستم و بستنی وانیلی می‌خورم با تزیین توت فرنگی🍨🍧🍦 خوشمزه است   امتحان کن  
2731

ای بابا چرا اینقدر شلوغش می‌کنید. خونواده ای که نتونه از پس هزینه‌های بچه دربیاد و نیازهای اولیه رو نتونه فراهم کنه بچه رو ازشون میگیرن تا براش امکانات بهتری فراهم کنند. خبری از تجاوز هم نیست⁦🤦🏻‍♀️⁩

2738
والا کارشون درسته غلط کرد بچه اورد اگه نداره و نمیتونه نگهش داره اینهمه بچه ول تو خیابون شیشه پاک ک ...

یعنی کسی فقیر باشه باید بره بمیره مستند رو ببین اینجور نبودن که بچشون کار کنه 

خب این که بد نیست طرف وقتی نمیتونه از پس بچه بربیاد نباید بچه دار شه   پول برقش رو نمیتونه بده پول تحصیل و تفریح بچه رو چجوری میخواد بده ب نظر من خودخواهی محضه با نداشتن شرایط مناسب بچه دار شد. اونا کار درست رو میکنن چون ب بچه ب عنوان سرمایه انسانی شون نگاه میکنن ک باید تو‌شرایط مناسب رشد کنه 

تجاوز هم ک ربطی ب کشور نداره همه جا هست  

چقدر دردآور است میخواهی خوب باشی که میخواهی با همه مهربان باشی اما بد فهمیده شوی و بد قضاوت شوی اما با تمام این قضاوت ها مهم نیست من برای خودم زندگی میکنم به عشق خدایی که از همه چیز آگاهست.
چرا می گیرن به همین دلیلای الکی 

اره 

اونا هرچی فکر کنن که حقوق بچه رو به خطر میندازه بچه رو میگیرن .ببشتر قانون صاحب بچه اس تا خانواده.بخاطر هر دلیلی ممکنهبگیرن بچه رو .

من یه آفرودیتم   🌼تو میتوانی ساعت ها بنشینی و پشت سر من حرف بزنی   خیال‌بافی کنی  قضاوت کنی ،به من تهمت بزنی یا حتی فحش بدهی اما بهتر است بدانی درست همان لحظه‌ای که تمام وجودت پر از کینه شده من در بهترین کافه‌ی شهر نشستم و بستنی وانیلی می‌خورم با تزیین توت فرنگی🍨🍧🍦 خوشمزه است   امتحان کن  
2706