2737
2739
عنوان

بچه ها دعا كنيد باردارنباشم 😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 481 بازدید | 51 پست
منم دعا كن منم پسرم كوچيكه يكسال و نيمه شه شرايطش رو هم واقعا نداريم 

اوه پس انشالله نباشی.منم دختر ۳سالشه میگم کوچیکه دخترم خدایا نشم رعایتم میکنم ولی باز استرس میگیرم هر سری

پروردگارا یاری ام ده تا بدون اینکه از ایمان افراد بپرسم و بدون اینکه بدردم بخورند ، همدل و همدردشان باشم زیرا در سودای هر انسانی “ روح تو ” خانه گزیده است !
من بعد ده روز بی بی زدم مثل تو از ترس نمیزدم اخر شوهرم مجبورم کرد بی بی چک بزنم وقتی منفی بود با رقص ...

خدا كنه منم اينجوزي بشم ٢٤ ساعت ميرقصم 

💕 يارب نظر تو بر نگردد💕

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اوه پس انشالله نباشی.منم دختر ۳سالشه میگم کوچیکه دخترم خدایا نشم رعایتم میکنم ولی باز استرس میگیرم ه ...

منم رعايت ميكنم ولي اين ماه فقط يه بار رعايت نكردم 

💕 يارب نظر تو بر نگردد💕
2728
به حق حضرت رقیه ان شاءالله همین محرم باردار بشی تو که غریبی ، منکه خواهرو مادرم پیشمن حوصله هیچکسو ن ...

عزیزم ان شاالله ک شما و همه ی کسایی ک منتظرن این ماه مادر بشن.. ینی میشه ی شبایی بیاد ک بیدار موندنمون بخاطر مواظبت از بچمون باشه؟؟؟ شیردادنش عوض کردن پوشکش..وای خدا😢😭

موافقم، امروز بیام با زدم هر دفعه هم میگم دیگ ایندفعه قرص میخورم و باز نمیخورم 😂😂

ما روشمون کاندومه اما گاهی شوهرم می بینی میگه ولش کن حوصلشو ندارم بعد مجبورم میکنه قرص اورژانسی بخورم من چون پریودیم بهم میزنه قسم خوردم دیگه نخورم

براهمین وقتی از دستمون در میره میرم تو کار التماس به خدا

پروردگارا یاری ام ده تا بدون اینکه از ایمان افراد بپرسم و بدون اینکه بدردم بخورند ، همدل و همدردشان باشم زیرا در سودای هر انسانی “ روح تو ” خانه گزیده است !
عزیزم ان شاالله ک شما و همه ی کسایی ک منتظرن این ماه مادر بشن.. ینی میشه ی شبایی بیاد ک بیدار موندنم ...

انسالله بحق همین ماه میشه

2738
منم رعايت ميكنم ولي اين ماه فقط يه بار رعايت نكردم 

خوب چرا بعدش قرص اورژانسی نخوردی؟

اما نگران نباش با یه بار نمیشی البته امیدوارم هرچی شد منو تگ کن بگو بهم

ما روشمون کاندومه اما گاهی شوهرم می بینی میگه ولش کن حوصلشو ندارم بعد مجبورم میکنه قرص اورژانسی بخور ...

شوهرم از كاندوم بدش مياد ميگه خوش نيس 😒 

💕 يارب نظر تو بر نگردد💕
خوب چرا بعدش قرص اورژانسی نخوردی؟ اما نگران نباش با یه بار نمیشی البته امیدوارم هرچی شد منو تگ کن ب ...

باشه عزيزم برم الان دارچين دم كنم با زعفرون 

💕 يارب نظر تو بر نگردد💕
شوهرم از كاندوم بدش مياد ميگه خوش نيس 😒 

منم شوهرم خیلی دوست نداره ولی دیقه اخر میذاره 

باشه عزيزم برم الان دارچين دم كنم با زعفرون 

بدو برو نوش جان