2737
2734
عنوان

چطوری میشه🚫 18+

| مشاهده متن کامل بحث + 2142 بازدید | 143 پست

چطوری میشه کسی نزدیکی نداشته باشه ولی قرص اورژانسی نخوره حامله نشه

این ی تیکرو معنیشو نفهمم میمیرم!🤐

مغزم رگ ب رگ شد

دنیا را بغل گرفتیم گفتندامن است...                                  هیچ کاری با ما ندارد                                            خوابمان برد بیدار شدیم دیدیم                                       آبستن تمام دردهایش شده ایم...ツ

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه عزیزم نزدیکی داشتم بدون جلوگیری حالا میخوام قرص نخورم راه ویگه هم داره بشه کاری کرد مثلا جوشونده ...

نه عزیزم تنها راه نود و نه درصدیش اینه که قرص اورژانسی بخوری. اگه داخل نریخته و میدونی روز تخمک گذاریتم نیست پنجاه پنجاه احتمال داره اگه میتونی ریسکشو بپذیری قرص نخور. هیچ راه دیگه ای نیست

لطفا درخواست دوستی ندید
نه عزیزم نزدیکی داشتم بدون جلوگیری حالا میخوام قرص نخورم راه ویگه هم داره بشه کاری کرد مثلا جوشونده ...

ن عزیزم فقط قرص ک اونم گاهی جواب نمیده ،چه نترسی شما من با جلوگیری  دوقلو باردارشدم 

2728

مخم سوت کشید😂😂😂 اره عزیزم‌ گل گاو‌زبونو با به لیمو و عرق خارشتر دم‌کن‌ بخور به جای قرص

جهل و تعصب آنقدر قدرتمند است که میتواند جنگ را به صلح،و بردگی را عین آزادی جلوه دهد.
2740

وای خدایا مردم از خنده خودت بخون چی نوشتی قرص نخوریم نزدیکی هم نداشته باشیم چکار کنیم که حامله نشیم میتونی تو معکوس عمل کنی یعنی بگی بریزه تو امپول تزریق کنی به خودت ولی نه جدی از کاندوم استفاده کن خب بابا جان 

حامله نیستم تیکر اتمام مشکلات عمده و اصلیمه 

نه بابا بخواد بگیره گرفته،،،،خودتم بکشی واست میمونه بخوادبره هم که به اخی میره

الهی؛ گر طُ همراهم نباشی، وایِ من♡

استرس والا من هیچ مشکلی ندارم بخاطر استرس باردار نمیشم 

بحث کردن با آدمای احمق مثل کشتن مگس رو صورتته  هرچقدرم محکم بکوبی اون فرار میکنه و این تویی که یه سیلی محکم خوردیو باز مجبوری وز وزشو تحمل کنی 
2706