2733
2739

یعنی هررررر تاپیکی رفتم اینهمه وقت براش گذاشتن با دلیل و برهان میگن نکن بعد یهو میاد یه تاپیک دیگه میزنه میگه کردم !!!! نکنه دوربین مخفیه؟ 

تازه از اون بدتر اینه که انجام که میده بدتر گند میزنه باز میاد میگه حالا چیکار کنم😳

"مهم بودن" در نگاه دیگران را فراموش کن،،، "روزنامه روز شنبه، زباله روز یکشنبه است "

😂😂😂

كلا ما ايرانى ها اينجورى هستيم كه حتي تو جايى كه هيشكى نميدونه ما كى هستيم اصلا از كجا هستيم؟؟؟اصلا چه شكلي هستيم؟؟؟داريم پز ميديم...يعني در اين حد فناااااا🤤پز ميدى كه چى بشه؟سايت براى رد تبادل نظره نه پز دادن!!!ميخواى پز بدى؟زحمت بكش برو خونه خالت اينا به خاله و عروس خالتو دختر خالت پز بده كه حداقل بدونن كى هستى.هه😏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

خیلی زشته که کوچکترین ارزشی برای بقیه قائل نیستید. بهتون احترام میذارن میان کلی راهنمایی میکنن گاهی میبینم بنده خداها ۲۰ خط ۳۰ خط مینویسن بعد طرف عیییییین عقب مونده ها میاد میگه اون کارو انجام دادم!

پس درد و مرض داری تاپیک میزنی؟؟؟!!

"مهم بودن" در نگاه دیگران را فراموش کن،،، "روزنامه روز شنبه، زباله روز یکشنبه است "
2738

اره یکی تاپیک زده این پیامو بفرستم واسه خواهرشوهرم نظرتون واسم مهمع😐چندین صفحه جلورفت همه گفتن نفرس نفرست اخرم فرستاد دوباره تاپیک زد خواهرشوهرم میگه انقدر طولانیه پیامو نخوندم 

خیلی حرصم گرف😑😑😑

منم همین مشکل و دارم با این ادما اینا همونایی هستن که باید بهشون بگی چی بگم خودت میدونی!!!!😆😆😆

ديوانه و دلبسته ي اقبال خودت باشسرگرم خودت عاشق احوال خودت باشيک لحظه نخور حسرت آن را که نداريراضي به همين چند قلم مال خودت باشدنبال کسي باش که دنبال تو باشداينگونه اگر نيست به دنبال خودت باشپرواز قشنگ است ولي بي غم و منتمنت نکش از غير و پر و بال خودت باشصد سال اگر زنده بماني گذرانيپس شاکر هر لحظه وهر سال خودت باش
همیشه اینطوری بوده😂 فقط اوایل داغ بودی نمی‌فهمیدی😂😂

همیشه اینجوری بوده؟؟؟ اصلا نی نی سایت سایتی بود که تو خواب و خیالم نمیبینین دیگه اونجوریشو. 

از اون بدتر يه پسره پرو بنام سيد محمد دو ساعت پيشتر تاپيك زد عكس گذاشت

كليم به خانوما بي احترامي كرد تا پيكشم تعطيل شد به منم بي احترامي كرد هنوز اعصابم خورده

جوابشو تايپ كردم ولي ثبت نشد چون تعطيل شده بود

داغش رو دلم موند

مردك خاله زنك😑

بدون امضا/بدون تاریخ    برو همین الان نقدش کن    ک*خل چک بی امضارو خر نقد میکنه که تو میخوای بری؟؟😐 دیوانه ام و با‌هیچکسم میل سخن نیست :/

اینا همونایین که تو بچگی هی بهشون میگفتن نکن بدتر اونکارو انجام میدادن😕

رادینم..پسرمامان هیچوقت فکر نمیکردم یه پسر شیرین مثل تو داشته باشم از وقتی اومدی دنیای مامان قشنگ شد عشق کوچولوی من مرد کوچیک مامان...😍نازگلم قلبمی معجزه کوچولوی من دختر قشنگه مامانربان گوشه ی عکست...حق من این نبود عکستو بااون ربان مشکی ببینم داداشی😔😭🖤 پادشاه زندگی من جایی همین نزدیکی ها مشغول تلاش است...کم می خوابد. استراحتش کم است.دستان مردانه اش را که حکمتش را نمیدانم چرا آرامش بی پایان دارد.پادشاه من خسته میشود اما خستگی در میکند از من...آغوشش از جنس خواب است بی هوا هم که بغلش کنی چشمانت بسته میشود از آرامش بی حساب...چه افتخاریست خانمی کردن برای چنین گوهری...چه برکتیست که خستگی اش با من در میشود...به خودم میبالم که از وجود من لذت میبرد... دستانم خالیست. چیزی برای عرضه ندارم. اما تا آخرین شماره های نفس هایم قدر دان توام..قدردانم که پادشاه من بهترین مرد زمین است...لمس قشنگیست واژه خوشبختی و من خوشبخت ترینم با تو❤همین که از عمق وجود میدانم دوستم داری برایم کافیست...
همیشه اینجوری بوده؟؟؟ اصلا نی نی سایت سایتی بود که تو خواب و خیالم نمیبینین دیگه اونجوریشو. 

والا الان که تعریفی نداره.

مشکل اینه هر کسی اینجا فکر می‌کنه حق با خودشه مخصوصا مواقعی که بحثی میشه

2706