2733
2734
عنوان

باشوهر بد دهن چیکارکنم

| مشاهده متن کامل بحث + 329 بازدید | 33 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

بزن تو دهنش 😥

دخترم وقتی اومدی به این دنیا اینو همیشه یادت باشه که تو زندگی بدترین حرفا رو از اونایی میشنوی که برات عزیزترن .  بدترین ضربه ها رو از اونایی میخوری که فکرشم نمیکردی ! همیشه نزدیک ترین هات قلبتو بدجور میشکنن . پس به هیچ کس وابسته نباش از هیچ کس توقع نداشته باش و به اندازه هرکسی رو دوست داشته باش حتی منو که مادرتم . عزیزکم کسی نبود این حرفا رو به من بزنه برای همین خیلی وقتا بیصدا شکستم ولی تا وقتی زنده م اینو بهت میگم چون دوست ندارم تو هم مثل من بشکنی دردونه ی مامان  😘

در کل من توصیه ام به همه خانومایی که شوهرشون یه مشکلی داره اینه که

وقتی برای درست کردنش به هزار در بسته خوردید شما مجبورید که کنار بیاید... زندگی همینه... با سیاست زنانتون قلق شوهراتون رو پیدا کنید و رو همون روال پیش برید تا آخرش... در مقابل خانومایی که میان میگن فقط طلاق توصیه من اینه. چون من خودم بچه طلاقم و میدونم چه آسیب هایی که نداره هم برای بچه هم برای طرفین...

2740

یکی بود همین مشکلو داشت شوهرش خیلی بد دهن بود مشاور بهش گفته بود هر وقت توی بحث شروع کرد به بد دهنی اصلا جوابشو نده و برو اتاق، خانومه همین روشو امتحان کرده بود البته بعد ۶ ماه جواب داد خانومه میگفت یواش یواش که اینکارو می‌کردم بعدش خودش پشیمون می‌شد و میومد دلداری میداد و معذرت میخواست بعدش کلا ترک کرد.

از تو میگ زر نزن😁 شوهر من از کوره در میره حیوون و خفه شو فحش همه کسمو میده و هنوزم نتونستم این بد ...

منم اوایل اینجوری بود خداروشکر فحش بداشو گذاشته کنارولی خب اونم برمیگرده فک کنم

یکی بود همین مشکلو داشت شوهرش خیلی بد دهن بود مشاور بهش گفته بود هر وقت توی بحث شروع کرد به بد دهنی ...

مشاورهمینوهم به من گفت که بدترین فحشارو داد اصلا جوابشو ندی 

مشاورهمینوهم به من گفت که بدترین فحشارو داد اصلا جوابشو ندی 

شوهر منم تازگیا فوش میده منم دو سه روز کلا بهش جواب ندادم سگ شده بود بعدشم پشیمون شده بود گفتم آخرین باره قول داده تکرار نکنه ولی من سکوتو امتحان کردم چون جواب مقدم بدترشو میگه تحمل ندارم شخصیتم خورد میشه ولی با جواب ندادنم شخصیتشو زیر سوال بردم گفتم من شخصیت خودمو نشون دادم که جوابتو ندادم 😊