2733
2734
هیوای عزیزم امیدوارم به سلامتی فارغ بشی میبوسمت
 👈 من مادر یک کودک اتیسم هستم توجه کنید از این بعد در تاپیک های متفرقه ام به سوالات در مورد اختلال اتیسم هست پاسخ نمیدهم لطفا در تاپیک هایی که موضوع شون و عنوان شون اتیسم هست سوال خودتان بپرسید ممنونم که رعایت میکنید منم یک انسانم گاهی دوست دارم از دنیای اتیسم دور باشم و تاپیک های غیر اتیسم بزنم 😊
مامان رهای عزییییییییییییییییییییییزم مرسی از راهنمایی های خوبت

عزیزم من خودمم می دونم که ایشون سوند وصل نمیکنن

ولی بعد از اینکه از اتاق عمل اومدی بیرون برای دستشویی رفتن اذیت نشدی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
Daisypath Happy Birthday tickers

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

سلام هیوا جان. نمیدونم من رو یادت میاد یا نه؟ من هم از اعضای کلوپ هستم . یک بار هم شما دکتر خودت خانم دکتر قلاوند رو بهم معرفی کردی ؟
راستی چرا دکترت رو عوض کردی ؟؟؟؟؟؟؟

من هم میرم آتیه چون من هم دکترم رو عوض کردم وبا خانم دکتر کاظمی به امیدخدا میخوام سزارین کنم.
اطلاعات بارون که همه کامل بود. فقط من از یکی از دوستامون که 14 اردیبهشت همین امسال تو آتیه زایمان داشت پرسیدم.
گفت : نحوه برخورد پرسنل و کادر بیمارستان عالی بود. اتاقش خصوصی بود. ساک لوازم نوزاد و لوازم مادر میدن و هزینه جدا هم نداره. یک جعبه هدیه به نی نی که شامل پوشک خارجی ، شامپوی خارجی و .... هم میشه میدن.
گفت : 2 نوع فیلمبرداری داره یکی معمولیه یعنی عکس نداره 68 تومن. و یکی 3 تا عکس هم داره که میشه 89 تومن.
قبل اتاق عمل ازشما و بابای نی نی فیلم میگیرن و توی اتق عمل هم از شما. روز ترخیص هم باز میان فیلم میگیرن. البته هنوز بعد 2 ماه فیلمشون اماده نشده که بگه خوب بوده یا نه ؟ ولی به نظرم هرچی باشه می ارزه.

راستی تا جائی که یادمه شما فقط چند روز از من جلوتر بودی. چرا اینقدر تاریخ زایمانت زوده ؟ مطمئنی 18 تیر میشه؟ هفته چندمت میشه اون موقع ؟

من الان 33 هفته و 2 روزمه. تاریخ اخرین پری 4 آبان بوده و هر بار هم سونو رفتم گفته طبیعی بین 11 تا 18 مرداد. که من به دکتر گفتم میشه 5 مرداد سزارینم بشه گفت بله ولی از هفته اخر تیر اماده باش.

5 مرداد 39 هفته و 1 روزم میشه.

واسه همین تعجب کردم که شما چطور حدود 20 روز زودتر زایمان میکنی در صورتیکه ما فقط چند روز با هم اختلاف داریم.

به هرحال امیدوارم زایمان راحتی داشته باشی و نی نی تو سالم و در کمال شادی بغل کنی.
تونستی بیا خبری از خودت بعدش به ما بده. ممنون.
من خوشبختم برای داشتن دو چشم بینا، دو گوش شنوا، دو دست و دو پای توانا ، زبانی گویا، بدنی سالم و همسر و فرزند و خانواده ای خوب و سلامت و شاد. پروردگارم ، برای همه داده ها و نداده هایت سپاسگزارم...
سلام مهر و ماه جان خوبی عزیزم؟ممنون از اطلاعاتت خوب بود و خیلی به دردم خورد...والا راستش از عوض کردن دکتر بهت بگم که دکتر قلاوند به نظرم خیلی دقیق نبود و اصلا به پرونده بیمار خوب توجه نمی کرد و اصلا قرص هایی که باید می داد رو من بهش یاد اوری می کردم و ....یه چند مورد دیگه که دلمو حسابی زد و این خانم دکتر میر اسماعیلی رو یکی از دوستانم بم معرفی کرد و واقعا دکتر با حوصله و مهربونیه و بر عکس قلاوند که همش می ترسونه این خانم بهت روحیه میده و مطبش تو ساختمتن پزشکان بیمارستان اتیه هست و همش همون اتیه هست و خونش هم نزدیک اونجاست و حتی شماره موبایلش رو هم به مریضش میده....خلاصه که من راضیم و تا الان باهاش احساس ارامش دارم و قراره 18 تیر ماه در پایان 37 هفتگی سزارین بشم به 2 دلیل که هم تپلم و هم دیابت دارم ....امیدوارم همه مامانای منتظر نی نی این بار شیشه که جدا هم بار شیشه هست رو به زودی بزارن زمین و باهاش به شادی و خوشی سرگرم باشن و زندگیشون شیرین تر بشه و هر خانمی هم که هنوز باردار نشده و نی نی میخواد زود زود بیاد تو دلش.....امین.....برام دعا کنین
سلام هیوا جان. خوشحالم که اطلاعاتم تا حدوددی به دردت خورد. امیدوارم زایمان خوب و راحتی داشته باشی و پسر نازتو صحیح و سالم بغل کنی.
چه جالب. دکتر کاظمی هم توی ساختمان پزشکان آتیه هست مطبش و خونش هم همون نزدیک بیمارستانه.

راستی بی حسی هستی یا بی هوشی ؟

انشاءا... به سلامتی 18 تیر زایمان میکنی.
من هم 37 هفته ام 21 تیر تموم میشه ولی تا 5 مرداد باید صبر کنم و دوست دارم همون موقع به دنیا بیاد.

امیدوارم همه نی نی ها صحیح و سالم و به وقتش دنیا بیان.
به قول تو بار شیشه هست واقعا . من دیروز که یکخورده حرکاتش احساس میکردم کمه کلی نگران شده بودم.
واقعا دوران پر اضطرابی هست. امیدوارم برای همه به خیر و خوشی بگذره.
من خوشبختم برای داشتن دو چشم بینا، دو گوش شنوا، دو دست و دو پای توانا ، زبانی گویا، بدنی سالم و همسر و فرزند و خانواده ای خوب و سلامت و شاد. پروردگارم ، برای همه داده ها و نداده هایت سپاسگزارم...
سلام..دکترم گفت اگه بیهوشی بخوای بیهوشت میکنیم....راستی در مورد فشار دادن شکم چیزی میدونی؟که بیمارستان اتیه هم این کارو میکنن یا نه؟من شنیدم که وقتی بیهوشی این کارو میکنن.ولی بعضی بیمارستانها وقتی به هوش هستی میان شکمتو محکم فشار میدن که مثلا خونابه خارج شه....راستی یه سوال دیگه ....دکتر کاظمی از شما دستمزد جداگانه میگیره یا نه؟؟؟؟
درباره بیهوشی بیمارستان اتیه شنیدم که دکتراش خیلی خوبن ...من میخوام بیهوشی بگیرم چون تو بی حسی تمام مراحل عملو میبینی از یه جهاتی خوبه ولی من یه کم ترسو تشریف دارم فکر کنم فشارم بالا پایین شه و خیلی هیجان زده شم ....و تو بی حسی نینیت رو هم زود میبینی و صدای گریشو هم میشنوی که خیلی باید لذت بخش باشه ولی به خاطر شرایط اظطراب و این ها ترجیح میدم که بی هوش شم و فکر کنم اول بابای نینی پسرشو ببینه و بعد من......خدا به همه مامانا صبر و تحمل زایمانو بده منظورم از این حرف به خاطر درد نیست به خاطر اون هیجانیه که توش قرار داریم و همه مامانا میدونن چه زایمان طبیعی و چه سزارین کلی برا مادر و پدر هیجان داره.......خدا یا الان میگم زود تموم شه و نینی بیاد بغلم ولی اون جور که از دوستان شنیدم میگن هیچ چیز به شیرینی این دوران نیست....والا شیرین هست اما من که دارم میمیرم از دلشوره و استرس و هیجان...فقط 13 روز تا زایمانم مونده....برام دعا کنین

سلامممم هیوا جان...

امیدوارم زایمان راحتی داشته باشی و فرشته کوچولوت به سلامت زود زود بیاد بغلت!!!

عزیزم منم اگه خدا بخواد می رم آتیه...

شما قبل همه میری پس فراموش نکنی بیای و از چند و چونش برامون تعریف کنی...

منتظر خبرای خوبت هستیم خانومی...
سلام هیوا جان.
من راستش راجع به فشار دادن شکم چیزی نشنیدم. دوستی دارم که دیروز درآتیه زایمان کرد. تلفنی باهاش حرف زدم حالش خیلی خوب بود. بیهوشی بود ولی اینو ازش ن�رسیدم وحتی یادم رفت بگم چرا بی حسی نکرده.
از بیمارستان و اتاق خصوصی معمولیش هم خیلی راضی بود.
(اتاق خصوصی دو مدل دارند مثل اینکه : معمولی و اسپیشیال)
ساعت ملاقات هم 2 تا 4 هست.
اگه تونستم باز باهاش حرف بزنم بهت خبر میدم.
تو هم نگران نباش. ان شاءا... به سلامتی زایمان میکنی. ما همه دعاتون میکنیم. شما هم مارو فراموش نکن.
راستی دکتر من دستمزد جدا نمیگیره.

فقط حتما بعد زایمانت بیا یک کوچولو بهمون خبر بده.
من هم دوست دارم بی حسی بشم ولی نمیدونم تحمل دیدن رو دارم یا نه!!!!
وای مهر و ماه جون یعنی چی اتاق خصوصی 2 مدل دارن؟چند و چوندش چه جوریه؟؟وووووووووووووو فقط میخوان ازمون پول بسلفن.......حالا ارزونش بده؟چه جوریه؟چه فرقی دارن؟اگه خبر دار شدی بیا بگو ...ای بابا ...تا میایم خیلمون راحت شه یه چیز جدید در میشه ...ههههههههههههههه حتما میام بعد زایمانم رخ و روده همه چیزو براتون میتعریفم
2706