2737
2739

واسه پسر من ناشتا۱۱۰ هم بوده دکتر گفت لب مرز حساب میشه،شیرینیجات زیاد نباید بخوره و بستنی ۳تا در هفته

ولی یه دکتر دیگه گفت اصلن لب مرزم نیست .

بازم باید برم ازمایش تو اینماه

خدایا،به تو توسل میکنم و از تو مدد میجویم و به تو اعتماد میکنم...الهم صلی علی محمد و اله محمد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اونوقت تا تاپیک میزنیم شعلتون چیه . همه میگن یا پرستاریم یا دکتر   

خدا جونم کمکم کن تو رشته ی تحصیلیم خیلی پیشرفت کنم و موفق بشم  ..... با پزشکی قبول شدن داداشم هم خوشحال ترم کن . دوستتت دااارم.
2728

قند ناشتا زير صد بايد باشه 

بين صد تا صدو بيست و شش پره (پيش)ديابت محسوب ميشه 

و بالاي صدو بيست و شش در دو نوبت ديابت 

قند رندم يا بعد از غذا يا ازمايش بعد از دو ساعته بايد زير صدو چهل باشه 

بين صدو چهل تا دويست پيش ديابت محسوب ميشه 

بالاي دويست ديابته 

البته برا تاييد ديابت حتما بايد تو دو نوبت اندازه گيري بشع  

قند ناشتا زير صد بايد باشه  بين صد تا صدو بيست و شش پره (پيش)ديابت محسوب ميشه  و بالاي ص ...

بنظرتون قند ۹ داریم..‌ آخه یه بنده خدایی قند پسرشو ۹ زده بود .. بنظرم خطای آزمایشگاس

خدا منو ببین..
بنظرتون قند ۹ داریم..‌ آخه یه بنده خدایی قند پسرشو ۹ زده بود .. بنظرم خطای آزمایشگاس

نه نداريم 

من كه نديدم ولي هيپوگلايسمي خيلي شديد كما ميده 

اگرم قندش نه بوده احتمالا بايد تو كما و كاهش هوشياري باشه

واسه پسر من ناشتا۱۱۰ هم بوده دکتر گفت لب مرز حساب میشه،شیرینیجات زیاد نباید بخوره و بستنی ۳تا در هفت ...

سلام میشه بگین پسرتون قند داشت خدایی نکرده اصلا حرف کدوم دکتر درسته و پسرتون چند سالشه؟ 

خدایا خودت دامن همه منتظرا رو سبز کن  الهی آمین 
2740
واسه پسر من ناشتا۱۱۰ هم بوده دکتر گفت لب مرز حساب میشه،شیرینیجات زیاد نباید بخوره و بستنی ۳تا در هفت ...

عزیزم یسوال شماپسرتون بالاخره قندداشت یانه؟پسرمن ۹سالشه قندناشتاش ۱۰۱شده

قندسه ماهش ۵شده ک خوبه 

ولی سابقه نداشت ناشتا۱۰۱باشه 

همیشه ۸۰بوده 

می‌خوام نکرارکنم ولی بدجوری دلشوره گرفتم 

چون لاغره اهل شیرینی حاتم نیستیم ولی نسبت به قبل خودش یکم بیشترکبک وکلوچه خورده نمی‌دونم ازاونه یانه 

وخدایی که بشدت کافیست
عزیزم یسوال شماپسرتون بالاخره قندداشت یانه؟پسرمن ۹سالشه قندناشتاش ۱۰۱شده قندسه ماهش ۵شده ک خوبه&nbs ...

سلام پسرتون چی شد خدایی نکرده قند داشت دکتر چی گفت؟ 

نه عزیزم مجددتکرارکردم اومد پایین مشکلی نداشت همون یکبار بود 

خداروشکر آزمایش دختر من 101 نشون داد من دیگه نبردم میترسم از اون موقع چند ماه میگذره ولی همش تو فکرشم 

خداروشکر آزمایش دختر من 101 نشون داد من دیگه نبردم میترسم از اون موقع چند ماه میگذره ولی همش تو فکرش ...

پسرمن اصلا اهل شیرینی جات نبود ولی بنسیت قبلا بکم کلوچه بیشتر خورده بود و قند هم روزی ۵تا۶تا میخورد ابناروبطع کردم بزاش ازدادم شد۷۱

وخدایی که بشدت کافیست

سلام میشه بگین قند پسرتون چی شد؟