2733
2734
عنوان

خوشا آنان پدر در خانه دارند درون خانه یک پروانه دارند

| مشاهده متن کامل بحث + 1734 بازدید | 58 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها من شرمنده همتون هستم امروز باعث ناراحتی تون شدم ودلتون هم گرفت .... ولی دل منم حسابی گرفته بود.......
چقدر سخت است همرنگ جماعت شدن وقتی جماعت خودش هزار رنگ است
من وقتی 5 سالم بود بابام رو از دست دادم ، خیلی سخت بود، تو این سالها مامانم خیلی سختی کشید همیشه فکر میکنم اگر بود زندگی ما چه تفاوت هایی داشت! راستی بچه ها یه سوال، شما پدر شوهراتون رو چقدر دوست دارین؟ من همیشه آرزوم این بود که پدر شوهرم جای پدر نداشته ام رو پر کنه، زمان عقد هم مامانم بهش گفت هیچی ازتون نمیخوام بجز پدری واسه دخترم اما متاسفانه اینطور نشد
مرا در آغوشت بفشار.... بگذار دل ضعفه بگیرم.... از این همه عاشقانه های محکمِ تو...
من هم 24 ساله که پدرم رو از دست دادم...توی یه روز برفی زمستون وقتی که بچه بودم ولی اینقدر دلتنگش میشم که انگار چند روزی از آسمانی شدنش گذشته یادمه اون وقتا هر وقت از سر کار میومد مینشستم کنارش و میگفتم آقا جون من خیلی دوستت دارما بعد ایشون میگفتن نه من بیشتر دوستت دارم و من: نه من بیشتر دوستت دارم گاهی این بازی کلامی عشق و دوست داشتن یه ساعت طول میکشید ولی هیچ وقت خسته نمیشد و کوتاه نمیومد
زنانی که کتاب می‌‌خوانندبرای جوامع نابرابر و مرد سالار خطرناکند.زیرا آنها با مطالعه می‌‌تواننددنیایی بهتر را تصور و برای به وجود آوردنش مبارزه کنند!                                                     (لینک گروه تلگرام مشاوره @visionclinic)               
دختر آبان من و بابام مثل دوتادوست بودیم تو فامیل زبانزد بودیم همه میگن ما هیچ دختری رو ندیدیم که انقدر با پدرش رفیق باشه و در عین حال هیچ بچه ای رو ندیدیم که اینجوری به پدرش احترام بذاره وقتی رفت خیلی شکستم اگه بیماری داشت حداقل آمادگیشو داشتم 1ساعت بود خوابیده بود که ایست قلبی کرد
خداجون دوست دارم*ساغر*
پدرشوهر من برام پدری که نکرد هیچ از صد تا جلادم برام بدتر بود واگذارش میکنم به خدا مثل بابای خودم بهش حبت کردم و احترام گذاشتم آخر بهم گفت دوست ندارم میخوای چیکار کنی آشغال مفت خور فقط به خاطر اینکه شوهرم خرجشو نمیده
خداجون دوست دارم*ساغر*
همسرم هم تو 7 سالگی پدرش رو از دست داده خیلی عجیبه من هیچ وقت پدربزرگ نداشتم...همیشه میگفتم مهم نیست بچه ام پدربزرگ خواهد داشت ولی الان پسرم حتی نمیدونه پدربزرگ یعنی چی
زنانی که کتاب می‌‌خوانندبرای جوامع نابرابر و مرد سالار خطرناکند.زیرا آنها با مطالعه می‌‌تواننددنیایی بهتر را تصور و برای به وجود آوردنش مبارزه کنند!                                                     (لینک گروه تلگرام مشاوره @visionclinic)               
من هیچوقت بلد نبودم زبونی ابراز احساسات کنم ولی روزی کاری نکردم که بر خلاف میل بابام باشه ولی خواهر 10 سال از من کوچیکتره خیلی بلا بود همش میرفت بابامو بوس میکرد میگفت خیلی دوستون دارم یا بابام براش کاری میکرد خیلی قشنگ تشکر میکرد خیلی زبون میریخت بچه ها مادرای شما ازدواج کردن؟
خداجون دوست دارم*ساغر*
منم پدر شوهرم رو خیلی دوست داشتم واقعا مثل پدر خودم بود زمانی که رفت اینقدر ناراحت بودم که آروم وقرار نداشتم شب ها هرشب به یادش اشک میریختم وهنوزم فراموشش نکردم ... امسال 2ساله که بینمون نیست ومنم امروز صبح اینقدر دلم گرفته بود این تاپیک رو هم به یاد پدر عزیز ومهربان نوشتم
چقدر سخت است همرنگ جماعت شدن وقتی جماعت خودش هزار رنگ است
آخی سارگل جون می فهمم خیلی سخته، من مشکلم اینه که تصویر خاصی هم از بابام تو ذهنم نیست ، هر چی هست عکسایی که ازش دیدم! من بابام خلبان بوده اون موقع هم جنگ و اینا اصلا نبوده واسه همین ازش خاطره خاصی ندارم، جنگ هم که تموم شد تا خواست کمی پیشمون باشه واسه همیشه رفت پدر شوهرم خوبه، اما گاهی احساس میکنم قصد دخالت تو زندگیمون رو داره، بیش از حد خونسرده و انگار به جز خودش چیز دیگه ای واسش اهیمت نداره، گاهی خواسته های غیر منطقی ازمون داره، خیلی خیلی خیلی سرد با من رفتار میکنه که همینش بیشتر از هر چیزی اذیتم میکنه
مرا در آغوشت بفشار.... بگذار دل ضعفه بگیرم.... از این همه عاشقانه های محکمِ تو...
2706