2737
2739
عنوان

فكر كنيد منم خواهرتون هستم تو رو خدا كمكم كنيد اگه ميتونيد

| مشاهده متن کامل بحث + 381 بازدید | 68 پست
شوهرم بفهمه نميزاره برم 😞

بشوهرت بگو میخوام برم بیرون

نگو میخوای کجا بری یا بگو میخوام برم متخصص زناناما برو مشاوره

یادته میگفتی دوستداری زودتر از من از دنیا بری چون تحمل نبود منو نداری؟چرا خدا صدای تورو شنید ولی صدای منو نه🖤 عهد بستم باخودم  تااخرین نفسم بهبعشت پایبند بمونم،قول میدم سریع بیام پیشت عشقم😞.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

صدای اذانو تو خونتون زیاد کن . اسفند دود کن . صدقه در بیار . 

بعد باشگاه برو با پسرت بیرون برین 

یه دهه شصتی باحال  و یه معلم مهربون 😍 خوشگلا تو دعاهاتون به اسم مریم دعام کنین مهربونا😍

دکتر عمومی بر برات دارو میده بهتر میشی. من هم اینطوری شده بودم انقد شدید که دایم حس خفگی داشتم یه دکتر عمومی برام دارو نوشت بهتر شدم

فقط داریم حرف میزنیم. اونی که میخواد بگه "به من چه "باهاش موافقم .لطفا نظر نزاره. واقعا به تو چه .وقتت رو نلف من نکن.برو یه تاپیک دیگه که بهت مربوط باشه والله
2728
گوشی را از خودت دور کن  من روزایی که خیلی تو گوشیم افسرده ترم  ورزش مورد علاقتا انجام بد ...

اره دقيقا گوشي حالم رو بيشتر خراب ميكنه ولي بهش اعتياد پيدا كردم يه دقيقه هم ازش جدا نميشم چون خيلي تنهام 😞 تو دنياي واقعي كسي نيست باهام حرف بزنه 

ميخواستم فقط كمي كمي دوستت داشته باشم از دستم در رفت عاشقت شدم
حتی اگر دوست پایه هم داشته باشی این تویی که مجبوری حال خودتو خوب کنی... توی هر شهری مشاوره های رای ...

خودم دوس دارم برم مشاوره ولي شوهرم ديد به مشاور خوب نيست 😓 اصلا نميدونه من به اين حال دچار شدم

هستش ؟ 

اگه بتونی بری روانپزشک خیلی خوب میشه. اگه هزینشم نداری میتونی بری بیمارستانای دولتی آموزشی شهرتون. اونجا درمانگاه دارن ویزیت میکنن متخصصا. میتونی هم خودت بری سیتالوپرامی فلوکسیتینی چیزی بگیری بخوری. اما دکتر بری بهتره

2740
ببین منم مدتی مثل تو بودم اما تا ناراحت میشدم آهنگ شاد میذاشتم جهت قر دادن بااینکه نمیرقصیدم و گوش ...

الان خوب شديد ؟

دكتر نرفتيد ؟

تو الان خودت رو داغون کن بعد اون با خودش بگه ببین حق داشتم رفتم دنبال یکی دیگه . این اصلا نرمال نیست و خودش رو توجیه کنه 

زندگیت رو نجات بده دختر . این حرفها چیه

تو خودت بیشتر از اون  داری به خودت خیانت میکنی

هیچ کسی نمیتونه یک زن قوی رو از پای در بیاره . قوی باش

فقط ورزش و کلاس هنری برو  برو باشگگاه بچتو بزار مهد اگه ۲ سال به بالاس اونم بزار کلاس ورزشی

17 ماهشه خيلي كوچيكه 

الان خوب شديد ؟ دكتر نرفتيد ؟

اره گلم 

نه نرفتم دکتر

من یه نفر اذیتم کرد فشار روحی و روانی بم وارد شد جوریکه ۲ترم افتادم

یادته میگفتی دوستداری زودتر از من از دنیا بری چون تحمل نبود منو نداری؟چرا خدا صدای تورو شنید ولی صدای منو نه🖤 عهد بستم باخودم  تااخرین نفسم بهبعشت پایبند بمونم،قول میدم سریع بیام پیشت عشقم😞.
کلاس ورزشی هنر هرچیزی که بهت روحیه بده.یوگا،رقص همه اینا قاتل افسردگی کلا به چیز منفی فک نکن.اهنگای ...

متاسفانه تمام فكر هام. منفيه 😓 به همراه گريه 

اگه مطمینی دیگه اون کار رو نمیکنه پس به دلت بد راه نده.فک نکن که شاید دوباره سمت همچین کاری بره.این فکرا مثل خوره میخوره دل ادمو.یه کم اعتماد به نفستو بیار بالا.همیشه اهنگ شاد گوش کن.من خودم ناراحت بودنی اهنگ شاد گوش میکنم از بین میره.یا اگه نه خیلی حالت بد بود بشین هرچی حرف تو دلته که نمیتونی به کسی بگی رو کاغذ بنویس بعدش پارش کن.تا میتونی چهل تیکش کن بزار عرچی داری خالی شه.بنویس از چی ناراحتی علتاشم بنویس بهشونم فک کن

😍 خدا جونم شکرت به خاطر کنجدی که بهم دادی.خودت مواظب تو دلیم باش 😍
2706