2737
2739

شما چکار میکنید بچه هاتون به تلوزیون نچسبن مدل خونم هم جوریه که نمیتونم به دیوار بزنم تلوزیونو ؟؟؟

اَللّهمَ صَلّّ عَلی مُحَمَّد وَ آلِ محمد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خودم میشنم رو مبل هی تعریف میکنم چقد خوبه راحتم بهش میگم چشماش خراب میشه اگ گوش نکنه خوراکی میارم با فاصله میزارم تا بیاد ولی درکل کم میبینه خیلی کم

مادر از مرگ نمیترسد...تنها نگرانی یک مادر این است که فرزندش را در دنیایی تنها بگذارد که هیچکس مانند او دوستش نخواهد داشت.
2728

نمیدونم مثلا از یه فاصله ای چند تا بالش رو کنار هم بچین به شکل یه خط در بیاد بعد بهش بگو از این مرز جلوتر نباید بری وگرنه چشمات درد میگیره دیگه نمیتونی کارتون ببینی  

آیا معنی کلمه سپاس را میدانید ؟ سپاس کلمه ای ایرانیست و یادگار زرتشت که همواره میگفت سه چیز را پاس دارید:پندار نیک ( پاس یک ) گفتار نیک ( پاس دو ) کردار نیک ( پاس سه)...سه پاس ؛ پاسداشت و پاسداری از سه نیک. ایرانیان با گفتن " سپاس " به یکدیگر یاداور این سه مورد مهم میشدند.
کنترلو یواشکی بگیر دستت رفت جلو خاموش کن بگو بری جلو خاموش میشه بعد اومد عقب روشن کن😆

ایده خوبیه باید بهش گفت ببین اگه بری جلو تلویزیون قهر میکنه 

آیا معنی کلمه سپاس را میدانید ؟ سپاس کلمه ای ایرانیست و یادگار زرتشت که همواره میگفت سه چیز را پاس دارید:پندار نیک ( پاس یک ) گفتار نیک ( پاس دو ) کردار نیک ( پاس سه)...سه پاس ؛ پاسداشت و پاسداری از سه نیک. ایرانیان با گفتن " سپاس " به یکدیگر یاداور این سه مورد مهم میشدند.
2738
نمیدونم مثلا از یه فاصله ای چند تا بالش رو کنار هم بچین به شکل یه خط در بیاد بعد بهش بگو از این مرز ...

اصلا گوش نمیده 🤦🏻‍♀️😂😂😂😂

اَللّهمَ صَلّّ عَلی مُحَمَّد وَ آلِ محمد