2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
کوکو قارچ چ شکلیه خواهر؟

قارچ و رنده ميكني بعد توي يكم روغن تفت ميدي جوري كه كاملا آبشو از دست بده بعد با پياز داغ و تخم مرغ قاطي ميكني ميشه كوكوي قارچ ! كمي آرد هم بريز كه سفت شه 

2740

ی غذایی تو اردبیل خوردم😋😋یر آلما کبابی

سیب زمینی پخته(کبابی) + کره + نعناع خشک + نون سنگک!

ینی عالیهههههه ها! با دوغ😋

👁️ “زندگی کردن” کمیاب ترین اتفاق دنیاست… اغلب مردم فقط “وجود دارند”…👣 proudly Mom Of Two 💖
عدسی پریروز  درست کردم خیلی بد مزه شد اصلا نمیشد خوردش. من آشپزیم خوبه ولی آش و حبوبات اصلا نمی ...

باباتووکه قشنگ معلومه تنبلی ب حرف خودم گوش کن ک مثل خودت تنبلم   همون نون بربری و خیارو گوجه رو ردیف کن اگه  دوست داشتی سیب زمینی و تخم مرغ آبپز وکره وخیارشورم بزن تنگش. دیگه شام ازین آسونترو اعیونی تررررررر تنبل؟!

من که همون سیب زمینی تخم مرغومیزارم ب شوشوهم میگم سرراش نون بربری و کره بگیره خیارشورمم ک ی هفته پیش درستیدم...ینی تافرداصبم فک کنید همچین غذای شاهانه ای ب ذهنتون نمیرسه😂😂😂یالا استارترجایزه روبده ب خودم   تنبل خانما شمام پاشین برین غذای برگزیده روبرا شوهراتون آماده کنین .تا اطلاع ثانوی این تایپیک تعطیل است   

سوسیس سیب زمینی میدرستم 

السلام علیک یا اباعبدالله و علی الارواح التی حلت بفنائک، علیک منی سلام الله ابدا ما بقیت و بقی اللیل و النهار و لا جعله الله آخر العهد منی لزیارتکمالسلام علی الحسین و علی علی بن الحسین و علی اولاد الحسین و علی اصحاب الحسینو رحمة الله و برکاته