2737
2739

منو شوهرم خیلی هم دیگه رو دوست داریم خداروشکر هیچ مشکلی تو زندگیمون نداریم هشت ساله با همین از دست پدر شوهرم فرار کردیم خارج ولی هیچ وقت نمیتونم ببخشمش ازم حلالیت گرفته ولی من نمیتونم ببخشمش، یه روز دفتر خاطرات بچگی شوهرم که عاشق دختری بوده و توش نوشته رو از انباری پیدا کرد اومد گذاشت جلوی در خونم، من به روی شوهرم نیاوردم وقتی فهمید شوهرم خون به پا کرد نمیدونم چرا دوسم نداره پدر شوهرم من همش احترام میذارم بهش

یعنی یه روز منم مامان میشم  

چقدر توخوبی ک بروش نیاوردی من بودم پاچشو میگرفتم خاهر

بعداز ۲سال مبارزه با تنبلی تخمدان با امپول اچ سی جی و قرص لتزول۳۰ مهر ۱۳۹۷ فهمیدم باردارم😍اون روز قشنگترین روز زندگیم‌بود😍یعد فهمیدم تیرویید بارداری گرفتم خیلی حرص خوردن هنوزن قرص میخورم واسه تیرویید😥تا اومد خیالم کمی راحت بشه رفتم سونو ان تی فهمیدم ان تی بچم ۳/۴ هس😢رفتم امینو سنتز🤕اول گفتن بچه ات سالمه خداروشکر خیلی خوشحال شدم😥بعد دوهفته زنگ زدن کروموزوم‌۹ بچه وارونگی داره بیاین ازتون ازمایش خون بگیریم ببینیم خودتونم کروموزوم تون همین شکله😢😢ولی بخاطر هزینه های بالاش و اینکه دیگه تو ۲۰ هفنگی بودم و مجوز سقط نمیدادن نرفتم واسه ازمایش😢دیگه چیزی نمونده تا دخمل گلی من پاشو به دنیا بزاره🤗😍؛دعا کنید دخترم سالم باشه وسالم بیاد بغلم واسه سلامتیش یه صلوات بفرسین ممنون😘.......۱۰ تیر دخترم دنیا اومد خداروشکر سالمه😍😍امان از این دکترا😠

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

باید بی اهمیت باشی نسبت به این موضوع

یعنی مثلا جلو پدر شوهرت به روت نیاری که برات مهم بوده اون دفترچه 

اگه هم چیزی هست بین خودت و شوهرت حلش کنین 

قبرستون ها پر از آدماییه که منتظر یه روز فوق العاده بودن

کجایی کدوم کشور

خواهرم چله حق شناس وچله سوره حشر و احزاب برای ازدواج میگیره،،،چهل روز  سوره هایی از قرآن انتخاب می کنه ومی خونه که مناسب حاجت شما باشه   اینم ایدی تلگرامش Rostami146   خداروشکر خیلی ها حاجت گرفتن 
2706