2733
2739
عنوان

خانمها بیاید بگید من چیکار کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 267 بازدید | 37 پست

ولی بنظرمن دکتر بری جواب میگیری. دختر عموی من رفت  ۳ تا دختر داشت چهارمی پسر شد. 

من جات باشم سعی ام رو میکنم وگرنه بعد چند سال که سنتون رفت بالامیگی کاش دکتر و اینا میرفتم 

لعنتی باهردینی حساب میکنم میبینم بازم میرم جهنم😞

عریزان به رژیم تعیین جنسیت اعتماد نکنید دست خداس یا پسر یا دختر ناشکری نکنید هیچوقت نمیتونیم انتخاب کنیم ک باید بشه یکی از آشناهامون رژیم برای پسردار شدن  میگرفت فقط گرمیجات با شوهرش میخوردبچش 2 تا دوقلو دختر شد 

شمارش معکوس برای لمس دستای کوچولوت 😍😍😍😍😍😍😍😍 یه سال شد که منتظرتم کوچولو خدایا دامن هرکی که منتظره سبزشه💚💚💚

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ولی بنظرمن دکتر بری جواب میگیری. دختر عموی من رفت  ۳ تا دختر داشت چهارمی پسر شد.  من جات ...

این دفعه دیگه زیر نظر دکتر اقدام میکنم مطمعنم اگه گیرم نیاد تا آخرعمر حسرت میخوریم الانم سنم کم نیست ۳۶ سالمه دخترکوچیکم ۳سالشه گفتم بزارم ۵سالش شه

زندگیه دیگه آدم میسازه تقدیرمیخنده
2728
عریزان به رژیم تعیین جنسیت اعتماد نکنید دست خداس یا پسر یا دختر ناشکری نکنید هیچوقت نمیتونیم انتخاب ...

اوه شوهرمنم حرفش همینه آخه من دختر بزرگمو خودم نذر کردم گیرم بیاد دومیو دخترم نذر کرد 

واااای چه بد تازه من میترسم حامله نشم اون که از دختر داشتن بدتره بهش گفتم ممکنه حامله نشم مشکل دا ...

انشالله که باردارمیشی

2738