2737
2739
عنوان

از شوهرم جدا شدم بچمو ازم گرفته

| مشاهده متن کامل بحث + 2400 بازدید | 36 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

فقط گفتی۴۸ساعت ماه یاهفتشونگفتی😁 پس چطور بعضیارومن میبینم جداشدن بچه روشوهره بهشون نداد و مثلا حدو ...

اگه زنه شرایط نگهداریشو نداشته باشه بچه رو نمیدن بهش

ولی اگه پیگیری کنه قانونا حق دیدار داره

❤️ ‏قسمت بشه كنارش درگير آرامش بشيد ❤️
2728
حس میکنم دروغ میگی چون بچه تا هفت سال حضانتش با مادره چه مرد بذاره چه نذاره بعداز هفت سالم ۴۸ ساعت ...

واقعا چطور وجدانت اصلا زن بودنت اجازه میده به یه مادر اینو بگی امثال زن هایی مثل تو وقتی به هم جنس خودشون بگن دروغ گو وای به حال مردها اصلا هم دروغ نمیگه قانون در حق زن ها خیلی بد میکنه دیدم که میگم خانواده ها هم که الحمدالله بخاطر آبروشون که همون حرف مردم در واقع میزارن حق دخترشون خورده بشه

دنبال ترحم نیستم میخوام برا بچم بجنگم و دنبال راهم 

با قانون برو جلو و بچه ت را ببین مهم دیدن بچته نه نیومدن بچه توی کلانتری، قهرمان زندگی بچه ت باش، خواهش میکنم به عنوان یک مادر جسور باش و بخاطر آبرو به آدم های قدرت طلب زورگو باج نده تو دنبال راضی کردن زن شوهر سابقتی؟یعنی میخوای حقتو از اون گدایی کنی؟ برو دنبال حقت به عنوان یک زن قدرتمند بهت میکم حق گرفتنی حقت را نمیزارن توی سینی طلا بهت بدن به زور بگیرش