2733
2734
عنوان

خانمهایی که از شوهراشون کتک میخورن بیان میخوام راهکاربدم

| مشاهده متن کامل بحث + 1630 بازدید | 164 پست
ممنونم عزیزم ایشالا هیچ زنی اسیر مرد نااهل نشه 

انشاله بهترین ها قسمتت بشه و هرچی صلاح و خواست خداوند هستش همون بشه 

"ما هر آنچه را که به آن فکر کرده، چه خوب چه بد، جذب خود می‌کنیم. "

اگه یه مرد بعد از کتک زدنش کلی معذرت بخواد دست وپای آدمو ببوسه چی ولی بازم تکرار کنه زدنشو باید چیکارکرد

چای گیجی وسط کافه ی دنیا بودم قند لبخند تو پیش همه محبوبم کرد دور کردند تو را تا که مرا سرد کنند تلخی بی کسی ام قهوه ی مرغوبم کرد...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

درمورد کتک یکبار شوهرم منو هل داد گفتم دفعه دیگه میرم شکایت میکنم و انقدر جدی بودم مطمئن بود این کار ...

همینه

سکوت آدم رو ضعیف تر میکنه، نشون میده که دفعه بعدی هم میتونه یکی بزنه و زنش بره یگوشه گریه کنه و آ ووم بگیره

یه پیرزنه همسایه بابام ایناس شوهرش زنده بود هر روز خدا میگرفت کلی شوهرا رو میزد و با تیپا از خونه می ...

میبینی همچین‌چیزی تعجب داره تو‌جامعه مردسالار ما؟ انقد که تو گوشمون کرد و طبیعی جلوه دادن که مرد میزنه😐😐😐😐کار اونم‌اشتباه بوده،انسانها برابرن هیچ زن و مردی حق نداره بهمدیگه آزاری برسونه

🤔
2728
درمورد کتک یکبار شوهرم منو هل داد گفتم دفعه دیگه میرم شکایت میکنم و انقدر جدی بودم مطمئن بود این کار ...

عزیزم شوهرت روانی نبوده و قصد زندگی داشته وگرنه نقشه هایی میکشید که اون سرش ناپیدا

مورد دیدم که میگم

ماشاءالله لا حول و لا قوة إلا بالله العلی العظیم

به نظر من مردی که شعورش نکشه که نباید دست روی زن بلند کنه هیچ جوره درست نمیشه (نمونه اش شوهر خودم) 

ما زنها باید این موجودات بی شعور رو تحریک نکنیم، نباید بزاریم کار به اونجا برسه که بخوان دست روی ما بلند کنند

پسرم! به خاطر تو هم شده همیشه آبی می مانم، به خاطر تو هم شده تمام روزهای بعد از این مهربانتر خواهم شد، عاشقی میکنم وقتی دستهایم را میگیری، وقتی با زبان کودکانه ات برایم قصه میگویی، عاشق میشوم وقتی بهانه میگیری و من کلافه میشوم و من حرص هایم را سر بیخیالی خالی میکنم
2740
اگه یه مرد بعد از کتک زدنش کلی معذرت بخواد دست وپای آدمو ببوسه چی ولی بازم تکرار کنه زدنشو باید چیکا ...

اوه اوه

تا آخر عمر اسیر میشه

دیدم که میگما

به نظرم راه قانونی فایده نداره

باید همون موقع زد و موقع آشتی دید که بازم زبون بازی میکنه یا نه

آخه من نمیدونم‌این چه توجیه مسخره ای هس واسه وحشی گری؟🤔درک نمیکنم🤔یعنی زن آدم‌نیس؟ نمیتونه عصبانی‌ ...

توجیه نیست ولی ی راهکاره مطمئنه 

دیگه من همین راهو بلدم شما بهترشو بلدی رو کن 

کمی هم این مسئله به ویژگی های زن و مرد برمیگرده 

شما به پسر بچه ها نگاه کن همش بهم میپرن دوتا حرف زدنی سومیش کتک کاریه دعوای لفظی نمیتونن بکنن ولی در عوض دخترا قدرت اینو دارن که با زبونشون حسابی هم دیگه رو بچزونن از جاشون تکون هم نخورن 

الان هم که وضعیت این مدلیه فشار اقتصادی و مسئولیت زندگی واقعا سنگینه توجیه نمیکنم کارشون رو ولی ما برای اسایش و ارامش و حفظ زندگی خودمونه هر کاری انجام بدیم چه اشکالی داره موقع عصبانیت شوهر سکوت کنیم بعدا که عصبانیتش خوابید خودش هم پشیمون میشه هم معذرت خواهی میکنه ما هم تو ارامش حرفامون رو میزنیم حرمت ها هم شکسته نمیشه عزت و احترام خودمون هم حفظ میشه 

توجیه خوبی بود ولی برای زنان عهد ناصرالدین شاه کاربرد داره

به نظرم اتمام زندگی راهکار خوبیه نه جواب دادن و وضع رو بدتر کردن یه خانمی بود کتک میخورد اخرش تو یه دعوا اینم با آجر زده بود تو سر شوهره کشته بودش زنه رو هم اعدام کردن یه بچه شد یتیم یسیر جواب دادن و مقابله راه خوبی نیست وضع بدتر میشه به نظرم تموم کنن اون زندگی رو مثل من که تموم کردم

پرندگانی که در قفس به دنیا آمده اند گمان می‌برند پرواز نوعی بیماریست!
اگه یه مرد بعد از کتک زدنش کلی معذرت بخواد دست وپای آدمو ببوسه چی ولی بازم تکرار کنه زدنشو باید چیکا ...

یا زدن دست خودش نیست و باید درمان شه یاهم ازاین دوروهای حرص درآره

ماشاءالله لا حول و لا قوة إلا بالله العلی العظیم
اوه اوه تا آخر عمر اسیر میشه دیدم که میگما به نظرم راه قانونی فایده نداره باید همون موقع زد و مو ...

ینی کتکش بزنی ببینی بازم معذرت میخواد این راهم رفتم ولی زدن یه زن کجا و یه مرد کجا 

چای گیجی وسط کافه ی دنیا بودم قند لبخند تو پیش همه محبوبم کرد دور کردند تو را تا که مرا سرد کنند تلخی بی کسی ام قهوه ی مرغوبم کرد...
2706