2733
2739
عنوان

برای نینی زیر دو سال خوراکی چی میخرید؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 582 بازدید | 69 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

خودتون کیک یا بیسکوییت درست کنید.آب میوه طبیعی بگیرین توش یه مقدار پودر ژلاتين و شکر بريزين مثل ژله ميبنده بدین بخوره.یا با همین روش پودر ژلاتين بیشتر تو قالب شکلات بريزين پاستيل میشه.با نشاسته راحت الحلقوم درست کنید منم دخترم چهارده ماهشه اینارو میدم.

آشغالهای سوپرمارکتو نده به بچه.از سوپری فقط بستنی و مغز تخمه و بادوم زمینی میگیرم.رفته بودم دکتر تو دست بچم پفیلا دید منو باخاک کوچه یکی کرد😟گفت تو مادر نیستی.تقصیر توهستش که بچت رشدش کم شده😢دیگه ازاونموقع هیچی نمیدم.فقط بستنی و مغز.

#سردار_دلها🇮🇷                                                                                                                                                به یاد ژنرال شهید حاج قاسم سلیمانی
2740
منکه همه چی براش میخرم ۲۰ماهشه پسرم خوب زده زیر دوسال ممنوع یعنی جای غذا بهش ندیم

نه نوشته جایگزین غذا نیست و زیر دو سال ممنوع 

در صورتی که پفیلا ترکیبات مضری نداره 

نمیدونم عذاب وجدان گرفتم چند بار براش خریدم 

بچه ها همتون لواشک میدید عایا دلیل خاصی داره لواشک خوبه واسه بچه یعنی🤔

چقد نینیسایت چرت تر شده😕 و دلیلش اینه ک    خانوم جلسه ای های قری افراطی بی اعصاب تاپیک عکس لوبیا پلو رو هم به دعوا می رسونن نهلتیا😀                         وکاربران مرد قری🤢اصلا بعضی از مردای ایرانی هر جا برن به گند میکشن اونجارو وجود بعضیاتون اینجارو چرت تر تر کرده😐                             🍁☺                                                                     تقدیم به کاربران زن ستیز🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮

ب نظر من فقط بیسکوئست مادر و شیر و بستنی ب کودک باید بدیم .

من ک تا دبستان آدامس نمیدونستم چیه ..

تو مدرسه فهمیدم همه تنقلاتمم پسته و انجیر و بستتی و شیر و بیسکوئیت مادر بود .. قدمم بلند شده و هیکلمم عالی نه اضافه وزن داشتم نه کمبود

💖خدایا شکرت ک سلامت بهم رسوندیش💖 لطفا بچه بعدیمم سالم و سلامت بهم برسون💖 لطفا برای سلامتی و عاقبت بخیری بچه‌هام خودم و بقیه عزیزام صلوات بفرستید ممنونم😘🙏🏻اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم💖 خدایا هر کی نی نی دلش میخواد یه سالم و صالح و خوشگلش بهش بده الهی آمین💖اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم💖
2706