2737
2734
عنوان

اقدامی های مهر 98

| مشاهده متن کامل بحث + 93723 بازدید | 10548 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سیکلات کاملا مرتب؟

از وقتي تو اقدامم ريختم بهم.ماه پيش ده روز ديرتر شدم.

خدایا شکرت. دستمو گرفتی همیشه، محکم نگهش دار، عاشقتم  امروز 1400/1/17 فهمیدم نینیم یه دختره.یه دختر از عمق رویاهام؛ آرزوی همیشگیم. باز هم شکر   آرزوم نی نی دار شدن تک تک دوستامه  
مگه چند روز از موعدت گذشته؟

اون ماه هيجدهم شدم.اما بر اساس تخمك گذاري بايد ديروزو امروز بشم.

خدایا شکرت. دستمو گرفتی همیشه، محکم نگهش دار، عاشقتم  امروز 1400/1/17 فهمیدم نینیم یه دختره.یه دختر از عمق رویاهام؛ آرزوی همیشگیم. باز هم شکر   آرزوم نی نی دار شدن تک تک دوستامه  
2731
مطمئنی که عفونت رو جنسیت تاثیر میزاره؟

آره عزیزم ،وقتی قارچ محیط واژن اسيدي میشه اسپرم yاز بین ميره

خدا جونم مواظب دوقلوهام باش ،دختر 💗و پسرم💙 بهت می سپارم سالم بذار بغلم ،هزار مرتبه شکرت خداجونم🤲🤲🤲
آره عزیزم ،وقتی قارچ محیط واژن اسيدي میشه اسپرم yاز بین ميره

اره منم شنيدم

بچه ها من شنيدم تو اين وضعيت پارازيت ها بهتره بچه دار نشد واقعا بايد چيكار كرد ته دلم راضي نيستم نمي ...

كار درست چيزيه كه دل آدم ميگه.هر كاري دلت ميگه بكن.

2740
سلام. من هفته دهم بارداریم وحشتناک تهوع دارم چیکار کنم واقعا خسته شدم

قرص دمیترون

با قرص ویتامین ب

و اگه دوست داشتی سیرابی بخور هر چیزی که ویتامین ب زیاده توش حالت تهوع رو کم میکنه. البته بهتره با دکتر زنانت اینو در میان بذاری تا هر قرصی رو خودش تجویز کنه.

همین انتظار از همه چی بدترِ  یکم صبوری کن سرت رو گرم کن بزار گذشت زمان واست رنج آور نباشه و از ...

راست میگی عزیزم.باید ازش لذت برد.از سرویس شدن توسط روزگار باید لذت برد چون چاره ای دیگه ای نداری.  

2706