2733
2734

پسرم الان یکسالشه 

خیلی تند تند مریض میشه تقربیا هر دو سه هفته ای یه بار دیگه موندم چیکار کنم 

الانم ویروس گرفته تب داره 

سیستم ایمنی بدنش ضعیفه بیشتر تقویتش کن

راستی می دونستین که تو زندگیتون تا زمانی که یه چیزی براتون خیلی مهمه از همون موضوع ضربه می خورین؟ تا زمانی که آرزویی فکرتونو درگیر کرده و درموردش ترس و خوشحالی زیاد دارین اون آرزو برآورده نمیشه؟ می دونستید تو این دنیا هیچی از هیچی نباید براتون مهم باشه جز      خـــــدا؟ می دونستین یا نه؟ حالا بدونین یاد بگیرین که بدونین ... 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

پسر من اصلا اینطوری نبود.. ولی تقریبا یک ماهه که مدام مریض میشه.. الآن این سومین باره .. دوسال و نیمه‌ست.. کلافه شدم

💙 دلیل نفسام 💙 پسرام 💙 دارم میرسم به آرزوهام کم کم💙

واي حرف دل منوزدي پسرم ازشهريورتاارديبهشت دايم مريضه دخترم هم ازش ميگيره يعني هروقت مريض ميشن دوتايي باهم مريضن امروزم هردوتاشون سرفه وعطسه وابريزش بيني دارن موندم ببرم دكتريانه بسكه هزينه هابالاست

كاش زمان به عقب برميگشت
2738

یه شربت هست که سیستم ایمنی بدن رو قوی میکنه هم بچه ها میتونن بخورن هم بزرگتر ها

من دو ماهه میدم فعلا مریض نشدن خداروشکر🤗

آیلینم هر لحظه به یادتم💔عشقم دوقلوهام👯

عزیزم تقویتش کن قطره های اهنشو مرتب بده .بهش ماهیچه بدهد

اب قلم بریز تو غذاش 

فرزند خوبم😇 امروز برایت اینگونه دعا کردم!خدایا!بجز خودت به دیگری واگذارش نکن!تویی پروردگار او!پس قرار ده بی نیازی در نفسش،یقین در دلش،اخلاص در کردارش.روشنی در دیده اش💫،بصیرت در قلبش💖،وروزی در زندگیش !امین❤
یکم تقویتش کن، بدنش ضعیف شده شاید، همبازیا و رفت و امدشو کنترل کن و، البته هر بچه ای یه مدلیه. بچه ه ...

ما واسه محرمم شهر خودمون موندیمو خونه مامانم اینام نرفتیم که مثلا مریض نشه ولی بازم شد 

آره شیر خودمو میخوره 

واسه تقویتشم کم نمیزارم هر روز سوپ و ماهیچه و....داره ولی نمیدونم چشه

2706