2733
2734
عنوان

شیر خشک مخصوص نوزادان رفلاکسی

| مشاهده متن کامل بحث + 35416 بازدید | 54 پست
رفتم شیر خشک ببلاک ar خریدم، بنظرتون وزنش با این شیر خشک زیاد میشه؟ امکانش هست بازم بالا بیاره؟  ...

الان چند وقتشه و وزنش چقده؟

وزن تولدش چند بود؟

انشالله با این شیر کمتر بالا بیاره 

دستور روی شیر رو بخون 

بچه رو توی شیب بخوابون هرگز صاف نخوابون 

۲۰ مین بالا نگه دار اروغش رو بگیر حتما 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

الان چند وقتشه و وزنش چقده؟ وزن تولدش چند بود؟ انشالله با این شیر کمتر بالا بیاره  دستور روی ...

وزن تولدش 3400 بود الان 26 روزشه 4 کیلو هست وزن گیریش بخاطر اینکه زیاد بالا میاره خوب نیست

2728
شما مدفوع بچتون خوبه؟ آخه شنیدم ببلاک ای آر یبوست میاره

من دخترم نارس بود اوایل پری نان میخورد بعد ک نان شروع کردم رفلاکش تشدید شد دکتر ببلاک ای ار رو تجویز کرد و گفت با نان قاطی کن ک یبوس نشه  الان ماه هاست ک من قاطی میکنم . میخوای شما از دکتر دخترتون بپرس اگر قبول کرد همون ببلاک معمولی رو با این ای ار قاطی کن ک یبوس نشه.

وزن تولدش 3400 بود الان 26 روزشه 4 کیلو هست وزن گیریش بخاطر اینکه زیاد بالا میاره خوب نیست

نگران نباش عزیزم بین ۸۰۰ تا ۱ کیلو ماه های اول نرمال هست 

انشالله تا یک ماهگیش اون ۲۰۰ گرم رو هم اصافه میکنه 

و صد البته تا الان ۸۰۰ گرم اصافه شده چون ننوزاد تا ده روزگی کم میکنه و از ده روزگی شروع ب وزن گیری میکنن

من دخترم نارس بود اوایل پری نان میخورد بعد ک نان شروع کردم رفلاکش تشدید شد دکتر ببلاک ای ار رو تجویز ...

آخه دکتر بچه ام با شیر خشک مخالفت اسم سیر خشک بیارم عصبانی میشه 

رفلاکس بچه رو کی تشخیص داد؟دکتر یا خودتون؟

دارو هم داد؟

رفلاکسش در چ حد هست ؟

اقدامات انتی رفلاکس رو رعایت کردی تو این مدت؟

اروغ گیری 

۲۰ مین سرپا باشه 

تو شیب خوابوندن؟

اینا رو رعایت میکنی؟

شیرت کمه یا زیاد؟

2738

الان خوندم اون پستی ک گفتین سونو کرده و جهشی بالا میاره 

بنطر من اگر شیرت خوبه شما اقدامات انتی رفلاکس رو رعایت کن 

تعداد وعده های شیردهی رو بیشتر کن با حجم کمتر و زمان کمتر 

اینا رو رعایت کن شاید بهبود پیدا کرد 

شیر خشک هم حالا کنارش بده ولی بیشتر مانورت رو چیزایی ک گفتم باشه ک خیلی تاثیر داره

رفلاکس بچه رو کی تشخیص داد؟دکتر یا خودتون؟ دارو هم داد؟ رفلاکسش در چ حد هست ؟ اقدامات انتی رفلاکس ...

شیرم در حدی نیست که سیر بشه یعنی چون حی میخواد شیر بخوره برا همین تو دفعات بعدی سیر نمیشه، دکتر تشخیص داد، دیشب که بهش شیر خشک دادم یبوست گرفته وای چه غلطی کردم شیر خشک بهش دادم فقط داره زور میزنه اصلا پی پی نکرده پوشکش خشکه خشکه

بزنگ ب دکترش بپرس ببینم میتونی دوتاشو قاطی کنی؟

شمارشو ندارم، دکترش یه دکتر پیرمردیه ولی کار بلد اونسری بهش هر چی التماس کردم گفتم شیر خشک بنویس برا بچه ام گفت در صورتی که شیر نداشته باشی مینویسم پرستاری صدا زد که نگا سینه ام کنه شیر دارم یا نه که اونم فشار داد شیر اومد، دکتره اگه شیشه شیر و شیر خشک ببینه یا اسمش بیارم خیلی عصبانی میشه

2706