2733
2734
عنوان

برادرم و یه دختر خانم

| مشاهده متن کامل بحث + 589 بازدید | 42 پست

خب البته که مهمه.فردا بچه دارباید بشه استخونا ضعیف تر میشه،بعد زانو درد وناتوانی تو راه رفتن و هرروز دکتر و....

به نظر من دختر خیلی باشعوره که گفته منتهی برادرت باید بدونه که فردا روز اگه دختره بدتر شد نباید جا بزنه یا تحقیر کنه،باید همراهی کنه.

میشه لطفا برا خونه دارشدنم صلوات بفرستین.😘😘😘😘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ترو خدا فقط به خاطر ساز مخالف زدن حرف نزنین... این چه جویه نی نی سایت پیدا کرده ... همش دنبال دعوا و ...

واقعا درست گفتی مردن واسه بحث بیجا

🌹♥️❌⛔ازین کاربری دو نفر کاملا متفاوت بنا ب دلایلی استفاده میکنن⛔❌♥️🌹 🙂
2731
خب البته که مهمه.فردا بچه دارباید بشه استخونا ضعیف تر میشه،بعد زانو درد وناتوانی تو راه رفتن و هرروز ...

درسته ما نمیخوام رو برادرم تاثیر  بذاریم چون شناختی از این بیماری  نداریم میخوایم تحقیق کنیم  همین

هم دختر خانم هم برادرم آدمهای آگاه و باشعوری هستن نیازی به تعیین تکلیف ندارن

دخترهای عزیزم خدا بهترینها رو براتون رقم بزنه💜
دنبال درمانش بودین

بله

غضروف ساز و کلسیم میخورم مدام.

دسشویی فرنگی و نماز ایستاده،غذا هم پشت میز می خورم

همین

هر جا هم شرایطش نباشه دسشویی معمولی و نماز معمولی و سفره

هیچ مشکل دیگه ای ندارم

خدایا ممنونم بابت لبخندی که دوباره به لبم نشست.عیدی  عید غدیرم ،خوش اومدی روشنی قلبم.
2740
بله غضروف ساز و کلسیم میخورم مدام. دسشویی فرنگی و نماز ایستاده،غذا هم پشت میز می خورم همین هر جا ...

انشاءالله همیشه سلامت باشید  مرسی از جوابتون

[QUOTE=103017923]درسته ما نمیخوام رو برادرم تاثیر  بذاریم چون شناختی از این بیماری  نداریم میخوایم تحقیق کن 

از طرز جواب دادنت معلومه چقد باشعورین.

اصن همین که اومدی اینجا بین این خانوما که صدتاش یکی پزشکه درمورد بیماری اگاهی کسب کنی خودش معرفته

میشه لطفا برا خونه دارشدنم صلوات بفرستین.😘😘😘😘
[QUOTE=103017923]درسته ما نمیخوام رو برادرم تاثیر  بذاریم چون شناختی از این بیماری  نداریم ...

به نظرم  کسی که درگیر یه بیماری میشه کلی تجربه داره که شاید بهتر از همه بتونه آدمو راهنمایی کنه... در هر حال از لطفتان ممنون♥