2733
2734

سلام عزیزای دلم 

بچه ها بهترین رژگونه ای که زدین رنگش چی بوده ؟ مارک شمارش بگین 

ریمل قیمت مناسب چی؟ دوسه خوبه ؟ 

سایه ابرو خوشگلللل و قهوه ای نه خیلی کمرنگ نه خیلی پررنگ 

و اینکه قبل اپلاسیون چی بزنم که درد نگیره . ینی یبار تا مرز مرگ پیش رفتم از درد . پماد زایلاپی بهتر یا اسپری لیدوکایین؟ خدایی نکرده یوقت داخل چیز نره؟ بعد 1/5ساعت با دستمال پاکش کنم یا بشورمش؟ چقد از ددرد کمتر میکنه؟ ببخشید زیاد سوال پرسیدم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

رنگ رژ گونه که بسته به رنگ پوست داره.

دوسه مارک خوبیه، زایلاپی برا لیزر استفاده میکنن خوب بی حس میکنه اما لیدوکایین مسخرست

مدرس دانشگاه، مدرس تخصصی دوره های آموزشی. مدرس نرم افزار اکسل مقدماتی تا پیشرفته، msp. Spss . کارمند پتروشیمی

من از ریمل ایوروشه راضی ام

اینجا چکار میکنم من🔫🐴تاپیکها و پستها رو با دقت نمیخونم ببخشید🔫🐴 به نی نی یار میگم چرا ترکوندینم میگه واسه گذاشتن ایموجی خنده   (ر.ک به تنها تاپیکم صفحه ۳  )  شما تو تاپیکای انفجاری صدام کنید من قول میدم با گریه بیام پیتیکوووححححههههه😍😍😍🐎🐎🐎 
وای عالیه عزیزم چند خریدی؟ فک کنم قیمتش بالا باشه . رژگونه قیمت مناسب استفاده نکردی؟ مثلا بیو اینا

اینو من ۸دلار حزیدم

وزنشم سبکه

فقط 7 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد چهار سالگی پسرم
ووووی تویی ؟ میشه بیشتر در خصوص رژگونه اینا راهنمایی کنی خوشگلم؟ اوندفعه دیدم لوازمات همه مارک بودن ...

ممنون عزیزم

من اینو دارم

ارتدکو هم دارم

این خوبیش اینه کامل رنگاش به هر کاری میاد

فقط 7 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30