2737
2734

تووولد یکیییی از کاربرای جیگررر سایته😍🍷

توولدددت مبارک خواهری ایشالله 120 ساله شی🎊✨🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎈✨✨✨🎊❤️❤️❣️کادوتم یه بوسه😂😂😂😘

به هرچی میخای برسی😍🍷✨🎉🎈🎊🎊🎊🎈✨🎈🎉

@moosadi    

•|خونـ اشامـها همیشهـ ارامـ و بیـ سر و صدا هستند•••یکـ نصیحتـ مواظبـ پشتـ سرتـ باشـ |•

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

پییییع تو دنیا واقعی کسی تولد منو یادش نمیمونه.بعد شما تولد دوست مجازیتو یادته! دمت گرمه خدایی و خوشا بحال دوستت.تولدش مبارک

چند ماهی هست یه کار توخونه شروع کردم.برای پیشرفتم لطفا دعا کنید♥️♥♥️اگه دوس داری تو هم مثل من تو خونت شاغل بشی بهم درخاست بده❤از کجا میدونی؟ شاید این همون راهیه که همیشه از خدا میخاستی  و میگفتی خدایاا راهی جلوی پام بزار تا زندگیمو متحول کنم...(نتورکر.نماینده برند لدورا)
2728

تولدت مبارک.

اما وجدانن پربازدیدش نکنین..هرکی تولد میگیره بعد پربازدید میشه

انقدر زجر کشیدم ز جهان سیرشدم.  صورتم گرچه جوان است ولی پیر شدم.🐀🐀🐀🐀                      حامله نیستم     🚭🏳🏳🏳         بدرک که اونی که من میخامو نمیشه.     بدرک که مشکلاتم سرب فلک کشیده.      بدرک که برادرامو پدرمو ازم دریغ کردی سلامتیشونو گرفتی.          بدرک که مشکلاتم تموم شدن نداره.بدرک که هرچی خاستم برعکس شد.....    بدرک که خدا تنها پناهم پدرمو ازم گرفت..پدرم زندست امااااااااااااااا............           از خدا یه چی میخام فقط خدایاااااااااااااااااا دیگه نامردی نکن تمام دلخوشیم پسرمه..اونو ازم دریغ نکن.......بدرک که باید مدام سرکوفت بخورم....................از نگاه👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀 طعنه بار مردم بیزارم..... اگه خدایبی خودت خداییییییی کن.تامام..😌😌
2738
پییییع تو دنیا واقعی کسی تولد منو یادش نمیمونه.بعد شما تولد دوست مجازیتو یادته! دمت گرمه خدایی و خوش ...

شمام تاریخ تولدتو بگو تاپیک بزنم😉😉😉از همه کاربرا پرسیدم تاریخ تولدشونو تو ام بگو😍😉🍷

•|خونـ اشامـها همیشهـ ارامـ و بیـ سر و صدا هستند•••یکـ نصیحتـ مواظبـ پشتـ سرتـ باشـ |•
2706