2737
2739
یکی اونجایی پیجمو هک کرد اسم مریوان میاد قلبم میگیره.خیلی چیزای خصوصی داشتم خیلی. تصور میکنم اونارو ...

ان شاءالله اینطور نیست....دیگه همه جا خوب و بد داره.....

هر چی آرزوی خوبه مال تو😘
عزیزم هه لو یعنی عقاب. میگه یه عقاب که تا اوج پرواز میکنه براش چطور زندگی کردن مهمه نه اینه چقد زندگ ...

ممنونم😊

مثلا انقد محڪمــ بغلم ڪنے که ترڪ خوردگےِ های قلبم بچسبه به همـ :)🖤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
معنیش خه ل یعنی خلق ......کی کوی کدوم کویی آره....وجا به دنیا اومدی و......وای چقد بلدم من.....😍

عزیزم  جسارت نباشه ولی بلد نیستی ترجمه نکن. خه ل کی کوی؟ با هم بکار برده میشه یعنی اهل کجایی. 

عزیزم  جسارت نباشه ولی بلد نیستی ترجمه نکن. خه ل کی کوی؟ با هم بکار برده میشه یعنی اهل کجایی.&n ...

خب منم همین رو گفتم.....کلمه کلمه....لب مطلب رو رسوندم دیگه.....دوستای کرد دیگه شمام نظر بدین‌من اشباه گفتم‌به نظرتون.....

هر چی آرزوی خوبه مال تو😘
2740
خه ل یعنی خلق...آفریده کجایی کجا به دنیا اومدی همون میشه دیگه....تو کدوم دیار خلق شدی به دنیا اومدی. ...

نمیدونم والا کلمه به کلمه معنی نکردم تا حالا. شاید شما درست میگی. ما خه ل ک رو با هم بکار میبریم

نمیدونم والا کلمه به کلمه معنی نکردم تا حالا. شاید شما درست میگی. ما خه ل ک رو با هم بکار میبریم

سلام مجدد گلم رفتم از دوست کُردم که دکترای ادبیات داره پرسیدم خل ک کی کویی....ترجمه اش ....خلق کدام کوی و دیاری درسته انقد تحسینم کرد به خاطر این ترجمه استادانه و کلاسیک که حظ کرد.....پس من اشتباه نگفتم من کلاً ترجمه هام خیلب پر قدرته‌...😘😘😘😘

هر چی آرزوی خوبه مال تو😘
2706