2737
2739

سلام دختر م یکسال و سه ماهه دارم 8:600 وزنشه کشته منو انقدر بی اشتهاس صبح یکم فرنی خورده و یکم شیر خشک همین، هرکاریش کردم دیگه هیچی نخورد تا الان.

شربت اشتها چی بدم بهش زینک اصلا تاثیر نداره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تنها راهش اینه با اسباب بازی هاش سرگرمش کن.... با یه دست دیگه ات بهش غذا بده

اصلل گول نمیخوره اصلا نمیشه تا میزارم تف میکنه هرچی میدم  غذای شل ، سفت، شیرین ، ترش دیگه خسته شدم

2728
اصلل گول نمیخوره اصلا نمیشه تا میزارم تف میکنه هرچی میدم  غذای شل ، سفت، شیرین ، ترش دیگه خسته ...

برو از تو اینترنت کلیپ بازی بچه های چهار پنج ساله دانلود کن... بذار رو تلویزیون نگا کنه بهش غذا بده

2738

بعضیا متوجه نمیشن وقتی یه مادر(خودمو میگم چون خیلی راجب این مسئله مشکل داشتم) میگه بچم غذا نمیخوره چکار کنم خوب همه راه هارو رفته

منم دخترم مثل بچه شماست.۱۷ ماهشه ۸۷۰۰ کیلوئه

نه با کارتون نه با تبلیغ نه با گوشی نه با بازی نه تو حموم گووووووول نمیخوره

میگن بچه گرسنه بشه خودش میاد.بابا بچه ی تخس من گشنه بشه انقدر انگشت میمکه دهن انگشتش سرویس شده اما غذا بی غذا

اصلا دهن باز نمیکنه که بخواد ببینه چی میخوره.خوشش میاد یا نه

الانم دو سه هفتست بهش سیپرو میدم که بسیار برای بچه ضرر داره و عصبیش میکنه اما لااقل داره غذا میخوره.هرچند کم

عصبی هم شده.عصبی چه عرص کنم.وحشی شده

الانم حسابی عصبانی بودم

ببخشید

استارترجان دختر منم همینه.خودمم عصبی شدم بسکه حرص خوردم.عصبی نه دیوانه شدم.از لاغریش دلم نمیکشه حموم ببرمش استخوناشو ببینم

از نه ماهگی دیگه غدا نخورده تا الان

شربت اشتها هم خیلی دادم.اثر نداشت

بعضیا متوجه نمیشن وقتی یه مادر(خودمو میگم چون خیلی راجب این مسئله مشکل داشتم) میگه بچم غذا نمیخوره چ ...

عزیزم درکت میکنم خیلی بده، امروز بردمش دکتر دو تا شربت معرفی کرد گفت شربت Apt یا باریج بگیرم کاش اثر بخش اشه

عزیزم دخترتون خوب شد؟دختر منم همین جوریه.هرچی میدگ تف میکنه.دارم می میرم از غصه

سلام شرمنده پیام رو دیر دیدم یه کمی بهتر شده کم اشتها هست همچنان . ولی بهتر شده الان ۴ ساله و نیمه شد ولی ۱۳ کیلوعه به زور.